Wpis z mikrobloga

  • 12
@VCO1 bo osobiscie jestem znudzony tym samym kierunkiem, ze zawsze jest pokazywana biala z czarnym. Osobiscie wolalbym troche roznorodnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zevran: jak rany, najpierw tamten dzban ze swoimi smętami, teraz następny.
Kurde, ludzie, wy to jesteście jacyś na umyśle szwankujący? Jedno hasło złapało i było nawet śmieszne w kontekście SJW walki ze wszystkim, to teraz każdy dzban z paintem i kontem na mirko będzie wrzucał swoje "It's okay...".
  • Odpowiedz
Ah te muzułmańskie Emiraty takie nietolerancyjne


@wyindywidualizowanyentuzjasta: to ale nieironicznie

Article 354 of the Federal Penal Code states: "Whoever commits rape on a female or sodomy with a male shall be punished by death."

Article 80 of the Abu Dhabi Penal Code makes sodomy punishable by imprisonment of up to 14 years.

Article 177 of the Penal Code of Dubai imposes imprisonment of up to 10 years on consensual sodomy.


https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_the_United_Arab_Emirates
  • Odpowiedz
@NewBlueSky:
Kolejny pseudo centrysta.
Nie ma stanowiska pomiędzy przy prawach człowieka. Albo geje są ludźmi i należą się im te same prawa albo nie. Nie ma nic pomiędzy. To samo dotyczy ateistów i innowierców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_RIP: oczywiście że mam stanowisko na różne tematy, np geje są ludźmi i mają takie same prawa jak ludzie. Orientacja seksualna nie ma nic do ich praw przecież. Itp.

Ale z wypranym politycznym lemingiem (z jakiejkolwiek strony) nie będę o tym rozmawiać bo to strata czasu.

Poza tym jestem ogólnym przeciwnikiem nazw takich jak lewak/prawak/centrysta. Czasem niektóre partię sprawdza się do jakiejś strony i wtedy można powiedziec, że popierasz ta partie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_RIP: jeśli byś mnie pytał o moje upodobania polityczne to musiałbym cię rozczarować bo nie znajduje się w tej prostej części społeczeństwa.

Moje poglądy są bardzo zwarte ale nierealne przy obecnych ludziach. Ludzie są glupi i chciwi dlatego nie ma opcji aby ktoś był w stanie zrealizować mój wymarzony system. Tylko po co obecne elity miałyby oddawać władze skoro tak łatwo im kontrolować głupich ludzi.
  • Odpowiedz