Wpis z mikrobloga

Mirki, miałem wczoraj dziwną sytuację w Krk City. Siedzę sobie kulturalnie z koleżanką w samochodzie, na parkingu. Nagle podjeżdża taxi i wychodzi typowy Janusz z wąsem. Oczywiście zapomniał "kalgonu" wypić bo bęben wyebany. No i gość bezczelnie staje obok samochodu, wyciąga fajne i zaczyna sikać. Ja w szoku, koleżanka w szoku i myślimy o co chodzi. Typ stoi może 3 metry od nas, widzi mnie w lusterku i leje. Mrugnąłem mu światłami, żeby dać znać, że cywiliziowani ludzie w pobliżu, a on nic. Miałem wyjść i mu powiedzieć, że stacja jest 300 metrów dalej i żeby jak człowiek tam poszedł, ale koleżanka prosiła żebym nie szukał problemów (???)
Co waszym zdaniem powinienem zrobić, bo w sumie gdybym był sam to na pewno bym tego nie zostawił tak. #!$%@? mamy XXI wiek....
#zalesie #bekazpodludzi #patologiazmiasta #taxizlotowa
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trampsteer: twoja różowa to taka typowa szara myszka, nic nie mów, nic nie rób, nie reaguj... Oczywiście, że należy zwrócić uwagę. Temu Januszowi wydaje się teraz, że jest panem i władcą, wszyscy się go boją i może sobie sikac gdzie chce.