Wpis z mikrobloga

  • 1398
Przychodzi taki starszy facet i pyta:
- mogę zapłacić blikiem?
Pokazuję mu co i jak, dochodzi do transakcji, wyskakuje zgoda. Jest! Udało się.
- ale jaja! - mówi.
I poszedł xD
#heheszki
  • 46
  • Odpowiedz
koło czterdziestki na pewno

ja mam 26, więc czterdziestolatek to jest starszy facet ()


@Kaplanka: no jeszcze zrozumiałbym jakbyś miała 17, a tu sama za cztery lata będziesz już w kategorii milf XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaplanka: mam w zespole 5 kobiet i żadna nie widziała co to blik i że można płacić za zakupy w necie bez logowania się do banku tylko przez wpisanie kilku cyfr xD Miny jakby wygrały w lotto xD
  • Odpowiedz
@mamFAJNYnick: u mnie przychodzi czesto dziadek po startery, nie dosc ze obsluguje i placi telefonem, to na telefonie odpala swoj dowod ze strony obywatel gov by zarejestrowac, z tego co pamietam rocznik 40
  • Odpowiedz
@komiks42 taa. A format kompa potrafi zrobić? Jak ktos ma kompa dłużej niż rok to powinien takie rzeczy umieć. To nie kwestia tego, że nie miała konta tylko to taki typ ludzi, że nie ogarniają technologii
  • Odpowiedz
@crazykokos: Jakie to "ogarnianie technologii", skoro te wszystkie rozwiązania celowo zaprojektowano tak, aby i małpa potrafiła to ogarnąć. To po co UX-owcy debatują lata całe, jak stworzyć maksymalnie proste, intuicyjne interfejsy? Znajdź mi takiego dziadka, który potrafi basha, albo chociaż umie zrootować ten swój telefon. Swoją drogą, starzy ludzie oraz kobiety wydają się być najbardziej podatni na bezkrytyczne łapanie go­jsumenckich nowinek technologicznych. Naiwność czy wygodnictwo?
  • Odpowiedz
@WyrobCzekoladopodobny no nie wiem czy kobiety, bo ja bez problemu takie rzeczy ogarniam. Każdy system- windowsa, linuxa, iosa. Zrootuje, przeinstaluje czy co trzeba. Pisanie stron w htmlu to banał. Mega szybko ogarnęłam cssa. Itd. Wiec myślę, że jednak trochę generalizujesz. Pracując w banku widzę, że są takie specyficzne typy ludzi. Którzy się zbytnio nie rozwijają, zamiast się uczyć, orientować to oglądają trudne sprawy. Co do starszych ludzi- to ci biedni przeważnie nie
  • Odpowiedz
@Kaplanka: normalna reakcja na nowinke technologiczna jak sie przespalo w tych tematach kilka ostatnich lat.

swoja droga z "ale jaja!" to mi sie przypomniala pewna sytuacja, mianowicie jak pisalem zawodowy po dostaniu arkuszy jakis typ za mna krzyknal "ale jaja!", facetka jakas z komisji spoza naszej szkoly mu pokazuje "ćśśśś" z palcem przy ustach na co on znowu - "ale jaja!"
  • Odpowiedz