Wpis z mikrobloga

@pitu120: @Atreyu: dziwię się że i tak tak późno zaczęli ostrzegać o fotoradarach.
Dodadzą ograniczenia i rozbudują zgłoszenia w Mapsach i nie będzie po co utrzymywać dwóch aplikacji i będą namawiać w Wazie żeby się przesiąść
@pitu120: mapa jest czytelniejsza, lepiej wyszukuje trasy (przede wszystkim omija boczne drogi, google mapsy nie raz nie dwa kierowały mnie przez osiedlówki) i pokazuje ograniczenie prędkości

Mimo tego ostrzeganie to główna funkcja takich nawigacji

Robiłem ostatnio trasę przez europę i na google mapsach źle mi się jechało, przełączyłem na Waze i już dużo lepiej (+ w Polsce yanosik w tle dla ostrzegania o kontrolach)
Wtedy też Janosik zacznie po woli umierać :)


@pitu120: Yanosik szybko nie padnie, działają chłopaki bardzo elegancko. Dostarczają technologie dla zawodowych kierowców, narzędzia dla flot. Sam Yanosik darmowy dla zwykłych użytkowników w tel tylko im elegancko dostarcza kompletniejszy strumień danych :>
@Saeglopur: największą wadą Yanosika jest to że jest mocno lokalny, na zachodzie jest bieda ze zgłoszeniami. Nie widzę sensu używać go za granicą, za to Waze w Polsce ma takie same zgłoszenia, minus niektóre (nie wszystkie) patrole