Wpis z mikrobloga

Tuż przed 23 siedziałem z koleżanką w parku. Podjechał do nas mężczyzna (wiem gdzie mieszka, znam jego dane), który już od kilku lat nęka mnie i mojego brata. Był na rowerze i powiedział: "Jaką masz czelność być w tym parku będąc pedałem?" Odpowiedziałem, że jest to miejsce publiczne i mogę tu siedzieć. Kazał mi "wyprdalać", groził, że "zdejmie kamery i mi wprdoli, albo podpali mi chałupę", bo "tu jest Łęczna i nie tolerujemy tutaj pedałów". Koleżanka zaczęła mu odpowiadać, że nas nie obchodzi jego zdanie, a on zaczął wyzywać ją od pedałek, bo się ze mną zadaje. Odjechał i myśleliśmy, że jest już ok, ale wrócił i mnie kopnął tak mocno, że przez godzinę kulałem. Taka sytuacja miała miejsce nie pierwszy raz, bo już raz groził mi, że "za**bie mojego brata siekierą" i kilkukrotnie krzyczał w moją stronę "pedał" z różnymi groźbami. Zadzwoniłem na policję, gdzie kazali zgłosić mi się na komisariat, ale na miejscu powiedzieli, że mam przyjść tam rano. Zrobię to.
Napisałem też do Kampanii Przeciw Homofobii. Naprawdę boję się o własne życie.
#teczowepaski #homoseksualizm #homofobia #lgbt #zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta #pomocy #leczna
  • 285
  • Odpowiedz
  • 4
@Cukrzyk2000 Raczej uderzał bym w stronę dyskryminacji i homofobii niż co kolwiek innego (na nękanie trzeba mieć dowody że sytuacja się powtarza, a za pobicie bez uszkodzeń powyżej 7 dni nic typowi nie zrobią)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Cukrzyk2000: kopnął cię mocno w stope, brzmi legitnie. Nawet jesli to nie kolejny teczowy wysryw w stylu w Polsce bija murzynow to zgłoś sprawe na policje. Poszedles na obdukcje? Mirko ci dużo nie pomoze i nie jest od tego. Nie ty jeden masz problem z #!$%@? ludzmi niestety.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000 Jesli to Łęczna w lubelskiem to trzeba stamtąd uciekać. Tez jestem z Łęcznej ale nie przyjeżdżam juz tam. Miasto pełne patusow, pijanych górników. Wyprowadzilem sie do Lublina i to wystarczyło aby uciec od naćpanych debili
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: zamiast zachowywać się jak typical homoseksualista to powinienes stać się potężnym gejem. #!$%@?ł byś oprawcy, a potem go wyruchał to by się mu odechciało prześladowań. A tak już na serio to musisz się w coś uzbroić i może pójść na jakąś samoobronę bo to że jesteś homoseksualistą to nie znaczy że musisz być bierny na ataki
  • Odpowiedz