Wpis z mikrobloga

Rok 2019, przeszedłem wreszcie Gothica 3. :D

Podczas premiery gra była skopana, komputer wybuchał przy teleportacji i z tego co pamiętam dość szybko dałem sobie spokój z tą gierą. Potem o tej grze zapomniałem albo czytałem jaka jest ch*jowa co mnie zniechęcało do ponownego zagrania. Duży wpływ na to miały materiały gry-online, bezbeki nawet w ostatnich 2-3 latach cisnęli po tej części, tfu na nich. Tak, trójka jest gorsza od dwójki ale z community patchem to bardzo fajna giera warta polecenia. Zainstalowałem Gothica 3 dwa miesiące temu i nabiłem 50 godzin od tego czasu, nie pamiętam kiedy tak długo grałem w jakaś singlową gre, chyba ostatni raz w Wiedźmina 3. Kupiłem Gothic 1-3 z dodatkami na gogu za 15zł, community patch do trójki jest tam już wgrany. Moim zdaniem gra 8/10, screen mojego woja poniżej:

#gothic #gothic3 #gry #pcmasterrace
a.....7 - Rok 2019, przeszedłem wreszcie Gothica 3. :D 

Podczas premiery gra była ...

źródło: comment_5iXa8EOqFlFJI36ZXsVoXp40w5rdOHp1.jpg

Pobierz
  • 7
@Jurigag: Nie mogłem ugrać dłużej z tym quest packiem/konsekwencjami itd. niż 2h. Czuje się jak bym grał w mega amatorskiego moda a nie gothica (bo to mod fanowski) xD. Gothic 3 to tylko z Community patchem poprawiającym wydajność i bugi i nic poza tym. (ʘʘ)
@Tami: no to dziwne, dla mnie bez quest packa a zwłaszcza update packa gra jest właśnie bez sensu i czegoś jej brakuje, za mało contentu patrząc na skalę gry, czy np sama kwestia pancerzy i wyglądu npc - diego, gorn w jakiś z dupy