Wpis z mikrobloga

Klasyk XD Julcia dala sie wybolcowac sebkowi, zostala z gowniakiem i teraz szuka zwiazku (czyt. Frajera ktory zapewni jej i gowniakowi byt) bo zaden łobuz jej przeciez nie przygarnie XD mialem beke z tych stereotypowych wpisow na wykopie ale to samo zycie pisze te scenariusze XD

Najbardziej plusowany wpis to bedzie odpowiedz dla p0lka
#tinder #p0lka
Pobierz
źródło: comment_6Ekaf4DnAUfQRVBxSJWahPIV8UWAF9D1.jpg
  • 125
@Inkwizytor_91: Ja byłem przez 4 lata z kobietą która miała dziecko z małżeństwa które się rozpadło i wiesz co? Nie polecam. Oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie i robić z życiem co chce ale jak mnie jakiś facet zapyta czy warto to ja powiem że nie. Związek się rozpadł bo po 4 latach, Ona stwierdziła "że związek się wypalił i znudził".
Nie mam ochoty opisywać tu mojego prywatnego życia wiec
@drzewko94: Nie czaję tego, jak można wrzucać bądz co bądź prywatne rozmowy na forum publiczne.
Sam nie potrafisz nic wymyślić? Nie żebym był jakimś białorycerzykiem, dała się wydymać Sebkowi ch*j z nią niech cierpi.
Ale przeglądanie kolejnych żałosnych rozmówek z tindera jest już nudne
dzieci umieszczone w rodzinie zastępczej w większości wyrastają na normalnych ludzi jak w pełnej rodzinie. Natomiast te pochodzące z domów samotnych matek w dużej części, mają jakieś problemy, traumy.


@Aik-:
1. Skąd te rewelacje, jakieś źródło może oprócz własnego "wydaje mi się"?
2. Trochę nie na temat. Tematem jest to, czy kobieta podchodzi odpowiedzialnie do swojego życia, a nie to, czy w zastępczej rodzinie jej dziecku byłoby lepiej. ;)
3. Zakładając,
to może niech najpierw szuka ojca, a później robi dziecko, a nie na odwrót xD


@widaczew: super rada, lecz trochę za późno, a więc nie na temat. Nie mówiąc już o tym, że to NIE TWOJA SPRAWA.

Takie zachowania należy piętnować i wyśmiewać, bo to jest zwykły brak myślenia ze strony obojga "rodziców". A później socjal, bo matki takie samotne, a dzieciom się należy, bo to dzieci. Co z tego, że
@pawel-niczyporek: Nie moje "wydaje mi się", a interesowałem się trochę podcastami bazującymi na danych statystycznych (co prawda z usa, ale wątpię żeby to miało duże znaczenie). Nie mam zamiaru nic robić, ale chciałem jedynie zaznaczyć że w tym kontekście "odpowiedzialność", wcale nie musi mieć pozytywnego wydźwięku.
@Aik-: czyli nie ma źródła. Nie ma też "wydaje mi się". Jest "słyszałem". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sorry, ale "słyszałem" jako podstawa do wydawania opinii, to trochę za mało.

Nie mam zamiaru nic robić, ale chciałem jedynie zaznaczyć że w tym kontekście "odpowiedzialność", wcale nie musi mieć pozytywnego wydźwięku.


@Aik-: ależ ma. Mógłbyś zostać politykiem, serio. Wmawiasz ludziom, że czarne jest białe. Kobieta zachowuje się odpowiedzialnie,