Wpis z mikrobloga

@kfiatek_na_parapecie Wyjątek falsyfikuje regułę. Też znam świetną samotną matkę. Gość, który zrobił jej dziecko zapewniał ją, że jest bezpłodny. Generalnie przedstawił się w bardzo dobrym świetle, a jak już ją "miał" to wyszło, że jest psychopatą.
  • Odpowiedz
@drzewko94: wiesz, jakiś beciak i kciuk bez godności przyjmie mamuśkę z kaszojadem. Będzie łożył na cudze geny, a ona będzie miała go za providera. Nie wiem skąd oburzenie czy obrona kobiet, ale to normalne, że dla kobiety najważniejsze jest potomstwo. Kobieta z dzieckiem nigdy nie będzie szanować takie piąte koło, beta-bankomat.
  • Odpowiedz
ale ona bierze odpowiedzialność, prawda? Nie oddała dziecka do adopcji


@pawel-niczyporek: dzieci umieszczone w rodzinie zastępczej w większości wyrastają na normalnych ludzi jak w pełnej rodzinie. Natomiast te pochodzące z domów samotnych matek w dużej części, mają jakieś problemy, traumy.
  • Odpowiedz
@drzewko94: @pawel-niczyporek: @Suheil-al-Hassan: Tylko szkoda że taka już prawie nigdy do roboty nie pójdzie bo jest bez wykształcenia + leniwa że do np. lidla pracować nie pójdzie. Nikt im nie broni szukać związku mając dziecko ale niech coś da od siebie a nie tylko siebie (czyli seks) + obcy gówniak.

Niech ta matka ma własne mieszkanie (spadki itd), prace czy coś... Wszystkie te samotne matki jakoś nieogarnięte i szukają
  • Odpowiedz
Ja tam rozumiem zarówno hejtujacych jak i broniących.

Otóż, z jednej strony babka zajmuje się dzieckiem, gość ja zostawił. To teraz ma już sama zostać na zawsze bo popełniła błąd kiedyś tam?

Z drugiej natomiast - puszczają się takie z chadami a czasem i z kim popadnie, a później szukają jakiegoś beta bankomatu by zapewnił jej i jej dziecku lepsze życie.
  • Odpowiedz
@drzewko94: słabe to co robisz.

Dziewczyna niczego nie ukrywa. Sama napisała o dziecku. Swobodnie napisała o przyczynie samotności. Przegrywy na tym portalu robią nagonkę, a tymczasem każdy ma prawo na szukanie swojej drugiej połówki. Dziecko nie dyskwalifikuje jej z życia społecznego. Taka relacja jest trudniejsza, ale całkiem realna jeśli ma łeb na karku
  • Odpowiedz
@drzewko94: czemu robisz nagonke na nią i z niej sie smiejesz, a nie z niego? Zakochać sie, popełnić bład to rzecz ludzka , wiec zostawienie dziecka, olewanie go dla imprez - to dopiero jest zalosne.
  • Odpowiedz
W ogole to mialem opcje byc z taka jedna, bo ewidentnie szukala jakiegos ojca dla swojego dziecka. Ja sienlamalem w srodku, bo w sumie znalem ja i nie hyla glupia dziewczyna, tylko w czasie kiedy widywalem ja na codzien byly sytuacje w ktorych usilnie szukala kogos kto. zrobi jej dzieciaka (2 razy ponoc byla w ciazy, 3 raz okazal sie prawda) Ja juz zastanawialem sie, ale jak uslyszalem ze w ciagu dwoch
  • Odpowiedz