Wpis z mikrobloga

Klasyk XD Julcia dala sie wybolcowac sebkowi, zostala z gowniakiem i teraz szuka zwiazku (czyt. Frajera ktory zapewni jej i gowniakowi byt) bo zaden łobuz jej przeciez nie przygarnie XD mialem beke z tych stereotypowych wpisow na wykopie ale to samo zycie pisze te scenariusze XD

Najbardziej plusowany wpis to bedzie odpowiedz dla p0lka
#tinder #p0lka
Pobierz
źródło: comment_6Ekaf4DnAUfQRVBxSJWahPIV8UWAF9D1.jpg
  • 125
@SweterWPaski A co ja #!$%@? robokop? Wystarczy mieć minimum wyobraźni. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy użyciu np. Prezerwatywy w odpowiedni sposób jest niemal zerowe. W związku z tym każda myśląca osoba domyśli się, że to niemożliwe żeby w taki sposób powstało 1.1 mln dzieci wychowywanych przez samotnych rodziców (w 90% przez kobiety). Oczywiście trzeba to wziąć na męski rozum A widzę że masz rozowy pasek, więc nie oczekuje tego od Ciebie.

Co
No oczywiscie, ze ją olał bo wolał imprezowac XD lobuzy ruchaja i sie bawia a nie wychowuja, julcia zostala na lodzie XD Teza jak najbardziej sie sprawdza ( ͡º ͜ʖ͡º)


@drzewko94: tu nawet nie ma co sie domyslac 98 procent kobiet jesli jest samotna matka to wlasnie z takim pedzlakiem sebkiem chamem prostakiem ktory dawal emocje a taki piotrek fajny spoko koles juz nie. Skoro zdecydowala
@Suheil-al-Hassan: skoro nie brała tabletek, nie umiała sie zabezpieczyć lub namówić do tego partnera to tak - tfu na nią. Co innego jakby koleś rozbił sie w samochodzie czy na motocyklu a laska by została sama z dzieckiem. Serio chcesz komus obcemu wychowywać dziecko i być zawsze nr 2 dla tej laski? Bo nr 1 zawsze będzie dziecko i jego potrzeby a nie twoje, a ono jak dorośnie do wieku 15-16
@Suheil-al-Hassan: skrobanka, pigułka wczesnoporonna. A jeśli chce urodzić to niech ma świadomość że będzie wyzywana, wyśmiewana a ludzie na wykopie i innych serwisach będą odradzać takie panny i trzymać sie od takich z daleka. A najlepiej sie związać z samotnym ojcem która ma swoje dziecko. No ale #!$%@? który sąd teraz przyznaje ojcu dzieciaka, nawet gdy ten naprawdę chce i go na to stać? 10% to max takich orzeczeń, 90% idzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pawel-niczyporek: gówno prawda, moja sprawa. Mam całkowite prawo oceniać które zachowania popieram, a które nie i jakiś beciak pantofel, czy latawica nie wmówi mi, że jest inaczej. Zwłaszcza gdy z podatków odprowadzanych, między innymi z mojej pensji finansowane są programy socjalne wszelkiej maści. Mam prawo się oburzyć, że składam się na efekt czyjegoś braku kontroli nad swoimi żądzami i nieodpowiedzialnego podejścia do bycia rodzicem.

Powszechna akceptacja, lub ciche przyzwolenie nie rozwiąże
@widaczew: no nie jest to twoja sprawa, co ona robi ze swoim życiem. ¯\(ツ)_/¯ Co innego się oburzyć na czerpanie programów socjalnych, nawet na prowadzenie się takich kobiet, a co innego kręcenie beki i zwykłe dokuczanie innej osobie. Jest to słabe, niskie, żałosne i bez klasy. No nie można inaczej tego ocenić. ¯\(ツ)_/¯
@ivan777: oho czyżbyś wychowywał nie swoje dziecko beciaku i zapiekło? :) Moze jeszcze jesteś fanem hasła "nie ważne kto spłodził, ważne kto wychował"? Jeśli ktoś nie umie sobie znaleźć normalnej dziewczyny, bez przeszlości w postaci bąbelka którego po pijaku spłodził jakiś seba, to tak - taka osoba to frajer i choćbyś zaklinał rzeczywistość to prawda jest jaka jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pijekubusplay: Ale co dalej? Chcesz tych ludzi odizolować czy jak? Mają płacić do końca życia samotnością bo mając 20 lat popełnili błąd? Bo logiką wykopków to są same sobie winne bo wybrały dynamicznego Sebastiana który je zalał i zostawił zamiast #!$%@? z piwnicy i teraz niech mają. xD
@Suheil-al-Hassan: Tak, zesłać na syberie :D Nie no wiadomo że nie. A jak urwie komus ręke czy wskoczy w wieku 20 lat do płytkiej wody i złamie kręgosłup to ma całe życie jezdzić na wózku bo popełnił błąd? No niestety...
Bo są same sobie winne, jak sie nie ma kasy na usunięcie wpadki czy pojęcia u gumkach itp. to sie czeka a nie rucha bo HORMONY KAZAŁY XDD Wykopki przegrywy po
@drzewko94: jak to jest, że te wszystkie dupeczki, które gardziły "ciepłymi kluchami, nudziarzami, informatykami, nerdami" itp. zaraz po wpadce z Sebastianem Łobuzerskim, Oskarem Pozerskim czy Mateuszem Tępackim nagle zaczynają szukać kogoś w typie chłopaków, z których szydziły? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trap-Loser: Nie chce mi się pisać setny raz tego samego.

@pijekubusplay: Są winne w takim samym stopniu jak ich partnerzy. xD A co jeśli są razem i po pewnym czasie partner je zostawia, tak wygląda życie i znam takie przypadki. Są kobiety które dziecka usunąć nie chcą. I też nie uważam że każdy powinien je brać, bo ja też bym takiej nie wziął, ale dajmy #!$%@? spokój - można się
@pawel-niczyporek: słabe, niskie, żałosne i bez klasy to jest grzmocenie się po kątach i danie życia komuś przez przypadek. Jakby sobie żyli w buszu, nie wychodzili spod kamienia i ich dzieci nie były później częścią społeczeństwa w którym żyję, to faktycznie by mnie to nie interesowało. Niestety takie nieodpowiedzialne zachowanie często skutkuje tym, że takie dzieci nie mają odpowiednich warunków(inb4 "ale przecież są rodziny które też nie zapewniają warunków" - ich