Wpis z mikrobloga

#ck2 pobrałem sobie spolszczenie, kilka prowincji ma jednak nazwy na mapie w formacie PROV0000 (ID prowincji). Jak to zmienić ręcznie? Pamiętam, że swego czasu w jakimś pliku coś ustawiałem, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak to było.
  • 50
  • Odpowiedz
@dziadzkrakowa: Tak się składa, że postanowiłem zrobić spolszczenie do CK2. Spolszczyłem już większość gry. Całość waży 116 MB.
Jak znajdziesz sposób aby ci to przesłać, to ci prześlę i sobie potestujesz. Może mejlem, albo wirtualnym dyskiem?

Nie wszędzie są polskie znaki, ale te wprowadzę już na sam koniec. Ostatecznie spolszczenie opublikuję na warsztacie steama.
  • Odpowiedz
@orkako: Warto było odkopać temat. Mi jest obojętne jak mi to prześlesz (jeżeli będziesz oczywiście taki miły).
Może https://megawrzuta.pl tak jak poprzednio?

Zauważyłem, że nie mam folderu mod w moich dokumentach. Utworzyłem go, oby działało.
Jeżeli chcesz to mogę pomóc w prowadzaniu polskich znaków, tylko musiałbyś mi powiedzieć co muszę do tego mieć.
  • Odpowiedz
@dziadzkrakowa: Jutro spróbuję wysłać. Co do polskich znaków to nie jest dla mnie żaden problem, bo ich dodanie to kwestia paru chwil. Chodzi o to, ze moje tłumaczenie w kodzie gry posiada polskie znaki, ale cześci z nich gra nie odczytuje i trzeba je podmienić na fikusne znaczki które gra zinterpretuje jako odpowiednie polskie znaki. Zrobię to na koniec, bo robiąc to teraz utrudni mi znajdywanie poprawianie błędów w tłumaczeniu.

@
  • Odpowiedz
Cenega ma wypuszczone pliki, które wprowadzają polskie znaki, tłumaczenie Szoguna też ma polskie czcionki (osobno). Teoretycznie można użyć któregoś z podanych, ale jak jest mało roboty, to lepiej zrobić po swojemu.

Skasowałem poprzednią wiadomość, żeby nie było spamu.

Miałem dzisiaj zawołać, więc wołam :)
  • Odpowiedz
@dziadzkrakowa: Ok. Miałem dzisiaj wiele spraw do załatwienia, a ty jesteś dzisiaj ostatnią jaką chcę zrobić. Biorę się wiec za to. Mam nadzieję, że w godzinę się wyrobię, bo najpierw muszę się dowiedzieć jak ci to wysłać i przygotować pod wysyłkę pliki.
  • Odpowiedz