Wpis z mikrobloga

@Nalhinek: sama silka raczej nie. Ale pośrednio tak bo trening siłowy powoduje wzrost testosteronu a testosteron odpowiada min. Za męskie cechy wyglądu, ale super różnicy naturalnie nie będzie, musiałbyś wziąć sterydy wtedy bardzo mocno zarysowalaby ci się szczęka. Ewentualnie trochę wody i tłuszczu przy redukcji może zejść z twarzy co wpłynie na jej atrakcyjność.
@przegryw2703: i na siłowni uczysz sie tego ze sterydy zmieniaja kształt twoich kosci?
powiedz mi jakie sterydy brałeś i jak wpłynęły na twoją szczekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Quar: nic nie brałem naturalnie ćwiczę. Na zarysowana szczękę 1. Niski poziom tluszczu
2mala retencja wody
3 wysoki testosteron
4 dla hardkorowcow hgh
Na pkt 1,2,3 wpływ mają min sterydy
Zobacz sobie na foty kulturystów przed rozpoczęciem siłowni i po kilku latach. Rozrost kości również jest możliwy w sumie bardziej ich zgestnienie zwłaszcza u osób które nie zakończyły jeszcze etapu wzrostu. Zobacz sobie foty jakiegoś 50kg chlopaczka który przypakowal do 120kg
@przegryw2703: skoro nic nie brałeś to znaczy ze powtarzasz jakieś zasłyszane głupoty
1. i 2 nie chce mi sie nawet komentowac
3. masz jakieś badania?
4. dla hardkorowców? xD jak powyżej masz jakieś badania
ile jednostek hgh dziennie dla powiększenia szczęki bo może sam bym skorzystał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Quar: głupoty gadasz, piszę z autopsji sam widze że po wielu latach moja szczęka się zmieniła a sterydy spotegowaly by ten efekt, o arnoldzie pisałem akurat w kontekście rozrostu kości na zdjęciu widać że barki ma średnio szerokie a zobacz jakie bydle się z niego zrobiło i niech mu ktoś powie że kości nie rosną ewidentnie obojczyki mu się powiększyły. Zakończymy na tym że mamy inne zdanie.
@przegryw2703: nie mamy innego zdania bo zarzucasz mi, że gadam głupoty
podaj mi jakiekolwiek badania na to, że wysoki testosteron i hormon wzrostu wpływa na rozrost szczeki to przyznam ci racje, to proste.