Wpis z mikrobloga

Tylko 399.99$ [ok 1521zł] za elektryczną hulajnogę Xiaomi Ninebot Segway ES2 z PolskiXiaomi M365 Pro z Polski 534.99$ [2034zł]
Będzie można pośmigać w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Świetna cena i szybka dostawa ze Słubic

Xiaomi Ninebot Segway ES2 z Polski

399.99$
Kod: GBB5ES2FR
Dostawa z Polski kurier za darmo

Xiaomi M365 Pro z Polski

534.99$
Kod: C320AA7F54A1D001
Dostawa z Polski kurier za darmo

#gearbest #xiaomi #es2 #m365 #m365pro #hulajnogaelektryczna #sebeksspoleca

sebekss - Tylko 399.99$ [ok 1521zł] za elektryczną hulajnogę Xiaomi Ninebot Segway ES...

źródło: comment_NBh4lkzwGPo7IWf2yNj1teWS5H1mN2Tu.jpg

Pobierz
  • 14
@Piceek: m365 ma znacznie większy zasięg, do 45km. Jest też droższa, ale nie patrząc na budżet brałbym ja. ES2 też ma swoje zalety, na plus są amortyzatory z przodu i z tyłu, czego nie ma w m365. Są też inne inne kola, w ES2 są pełne.
@kcpi: u nas bardziej popularna jest m365, też że wzgledu na to, że była tańsza niż ES2. Ninebot jest warty uwagi. Są amortyzatory z przodu i z tyłu [nie ma w m365]. Są też inne inne kola, w ES2 są pełne. ES2 ma podswietlenie i panel, który pokazuje np prędkość [w m365 nie ma, jest w Pro], ES2 ma elektryczny hamulec, szybciej się ładuje. M365 ma troszke większy zasieg, ale nieznacznie.
@sebekss: Dzieki za artykol rowniez. A to jest taka sama budowa jak m365 ze najlepiej po zakupie jest pare modyfikacji zrobic tak jak tutaj co opowiadaja na mirkoblogu?
@Piceek: wersja Pro m365 ma większy zasieg [Pro do 45km, zwykła m365 ok 25km], troszkę większą moc, ma wyświetlacz. Wiem, że można ją modowac [odblokować] żeby zwiększyć max prędkość.
Natomiast w kwestii modowania Ninebot ES2 nie słyszałem o tym.
@Piceek: nie, chodzi mi bardziej o takie przerorobki typu wymienic wachacze czy cholera wie co oni tam radza wymienic zaraz po zakupie (m365). Dlatego ciekawy jestem czy konstrukcja tez ta sama.
@Piceek: do ES2 nie ma takich protipów na start. Są amortyzatory i pełne koła, więc odpada częsty problem m365 z oponami. Też konstrukcja jest solidniejsza, nie ma takich problemów jak np z kierownicami m365
@sebekss: No i ekstra chciałem kupić zwykła wersje w xkomie ale chyba zdecydowałem ze biorę pro z gearbest, to najlepsza oferta ? Może jakieś kupony są dostępne ?:D i kupować tam najlepiej pewnie karta Revolut przez paypal ?