Wpis z mikrobloga

  • 0
@verth pisalem juz wyzej OP ma wykup za 160 Koła mniej więcej.

@quarox ogolnie jestem za audi (choc a5 w tej wersji mi sie osobiscie nie podoba) i niech ci sie dobrze jeździ. Btw. Pod koniec zeszlego roku mozna bylo sie przyczaic na schodzaca generacje A6 w naprawde dużym wypasie potrafily chodzic po ok. 200 kola.
  • Odpowiedz
@verth: Wykup 168k jesli dobrze pamietam
@cheba: Masz opcje takie: 1) wplacenie reszty kasy za gotowke 2) rozlozenie reszty na raty 3) oddanie do salonu i droga wolna co dalej zrobisz :p bedziesz mial dzieci, bierzesz suva, wiecej zarabiasz bierzesz RS5 lub kolejna A5, mozliwosci do wyboru do koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eaxene: to prawda, choc te nowe A6 w porownaniu do starych A6
  • Odpowiedz
@bartosaq: Tylko ze w jednej spedycji za taki sam wynik moze dostac 3000zl a moze pojsc do innej (niekoniecznie wiekszej) i zarabiac za ta sama robote 10 000zl. Wszystko zalezy od %
  • Odpowiedz
  • 1
@quarox a jak jest z kwestią jakiś zarysowań, stłuczek lub ewentualnego wypadku? Jest jakieś dodatkowe ubezpieczenie, które oferuje dealer? Czy jak coś takiego się wydarzy to płacisz z własnej kieszeni albo masz jakieś kary w przypadku wypadku etc?
  • Odpowiedz
  • 0
@quarox a jak to wyglada jeśli chodzi o jakąś usterkę w aucie, np. zaczyna coś stukać w silniku po pół roku jazdy? Jest na to też jakieś ubezpieczenie? Czy płacisz z własnej kieszeni?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quarox: właśnie nie mogłem zrozumieć bo przód grzany jest napisane zero złotych więc się zdziwiłem że taka fura bez tego. Rozumiem że po prostu w cenie auta, tak?
  • Odpowiedz
@Szeretlek: Hmmm wydaje mi sie ze w pakiecie "Comfort" to bylo juz w standardzie, podejrzewam ze bez tego "Comfort" musialbym doplacac (jak za wszystko w audi zreszta) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paul772: Przy tym leasingu splacasz jakies 38% wartosci auta w 3 lata jesli dobrze pamietam
  • Odpowiedz