Wpis z mikrobloga

  • 16
#pokazforme #mikrokoksy
Ja wiem, ze mam masowac, wiem, ze sucho, ale minsie zaczyna podobac :D 182cm, waga 70+kg. Dokladnie nie wiem ile, bo waga zostala u zony, a ja sobie jeszcze nie kupilem XD
3-4 dni treningowe, 3500 kalorii. Obcialem wegle, zamienilem na wiecej tluszczy (nadal ##!$%@? ) bo lepiej mi po tym, podczas pracy mam wiecej sily/energii. Zwiekszylem tez podaz bialka. Cwicze pol roku z nieco ponad miesieczna przerwa, czyli #!$%@?, ale robie to tylko sam dla siebie. Sam sobie ulozylem dupotrening i mi to wystarcza. Czuje sie lepiej, wg mnie wygladam lepiej. Samoocena troche w gore ;) Z fartem mordy!
Dymass - #pokazforme #mikrokoksy
Ja wiem, ze mam masowac, wiem, ze sucho, ale minsie ...

źródło: comment_8sjIMNnZ0ONRtUmfrlhxumQI72YX0AbM.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@regal20 o ty wuju XD 34 ledwo w tym roku, rydwan czasu nie byl dla mnie laskawy, a pstatnio w #!$%@? siwych klakow na brodzie sie pojawilo XD
  • Odpowiedz
@Dymass: To jak w tym memie, że oczekiwania po chodzeniu na siłkę: tłum loszek chwalących twoje cialo, a irl zbiegają się same ziomki zachwalajace i pytające o rady, wymiary etc. xD
Ale no też nie ominę żeby pochwalić. Świetnie ci idzie ziom, widać po ramionach i plecach że ładnie zbite masz jak na takie lajtowe podejście do treningów i staż. Oby tak dalej, nie przejmuj się hejterami, i trenuj dla siebie
  • Odpowiedz
@Dymass: Nie wiem jaki jest Twój cel, ale skoro tak napinasz się do foto, to zakładam że chcesz odsłonić abs. Jeśli tak, to absurdalnie za wysoka podaż kcal, bo jesteś trochę zalany. Łapy dobry potencjał. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@washingtonbullet ale ja chce sie troche zalac, moja rekordowo niska waga przy moim wzroscie byla 59kg. Teraz mam 70+ i chcialbym wbic tak na 80kg, ewentualnie wyciac ze 3-4kg dopiero wtedy ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@washingtonbullet ulozylem sobie fbw na 3 dni treningowe, jak czasem jest czwarty dzien to lajtowo, jakies przydiaty z obciazeniem, podciaganie na drazku, albo powtarzam jeden z tych 3 dni. Staram sie miec rozne cwiczenia na dana partie miesni, aby dostawaly rozne bodzce. Poza tym odbilem sie wtedy od tych 59 i udalo mi sie wrocic do 63kg. Kalorie dodawalem stopniowo. Obecnie jestem na 3500.
  • Odpowiedz
@Dymass: Szanuję za to, że pokazuje Pan, iż starsze osoby też mogą spędzać aktywnie czas, ale mam pytanie.
Czy nietrzymanie moczu przeszkadza w treningu?
Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę miłego dnia
  • Odpowiedz