Wpis z mikrobloga

@Brzozq: Niewidzisz ze sobie smieszkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na powaznie to wszystko zalezy(£££$$€€) co jak i kiedy jesz, suplementujesz, cwiczysz, odpoczywasz duzo tez od genetyki zalezy jak ktos tu wspomnial. Zapamietaj sobie ty nie rosniesz na silowni a w domu( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie dwa lata nie cwicze to i brzuch z cyckami urosly znaczy daszek i wymiona( ͡°
kod@zemsta_przegrywa: w najlepszej formie zjechalem do 78kg a teraz znowu 100+ i #!$%@? mnie to musze sie zabrac za siebie tylko mi sie #!$%@? nie chce ale mam nadzieje ze jeszcze w tym roku zaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem nadzieja matka glupich( ͡° ͜ʖ ͡°) jak bum wiedzial jak dodac moje zdjecie to bym sie pochwalil zyla na aflaczalym bicku( ͡°
@zemsta_przegrywa: Szczerze to ćwiczę niecały rok, myślę, że genetyke mam ponad przeciętna do tego dieta trzymana cały czas i zero odpuszczania treningów ( trenuje 4 razy w tygodniu) do tego ciągłe zgłębianie wiedzy i nauka. Sylwetke jęśli chodzi o proporcje mam podobną ale wiadomo brakuje mięsa, więc myśle, że jeszcze z rok czasu mi zajmie żeby dojść do takiego poziomu, startowałem z wagi 65kg przy 180 aktualnie 77kg
@zemsta_przegrywa W najlepszej formie zjechalem do 78kg a teraz znowu 100+ i #!$%@? mnie to musze sie zabrac za siebie tylko mi sie #!$%@? nie chce ale mam nadzieje ze jeszcze w tym roku zaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem nadzieja matka glupich( ͡° ͜ʖ ͡°) jak bum wiedzial jak dodac moje zdjecie to bym sie pochwalil zyla na aflaczalym bicku( ͡° ͜