Wpis z mikrobloga

@4kroki: Dlaczego niezręczne? Siedzę w pracy, dostaję sms od dziewczyny która akurat jest u moich rodziców z pytaniem czy może zadzwonić. To ja zadzwoniłem do niej i słyszę jak do słuchawki śpiewa moja mama. Super uczucie i żadne niezręczne.

Ale jak śpiewa stado osób sto lat to faktycznie jest niezręcznie.
  • Odpowiedz
@cucaracha: Nie usunę tego co napisałeś, zostawię dla potomnych żeby inni wiedzieli jak niski poziom tutaj prezentujesz.

Żarty żartami ale razem wódki nie piliśmy więc takie teksty zachowaj dla swoich znajomych.
  • Odpowiedz
@Znowu-sie-nie-chce: Serio i żadnej poprawy? Żeby nie było... Moja mama jeszcze nie mówi, większość rzeczy tylko przytakuje lub zaprzecza. Ale jak się nauczy jakiejś rymowanki czy modlitwy czy piosenki to daje radę.

To ja życzę Twojej powrotu do zdrowia.
  • Odpowiedz
@echelon_: mój tata jest po udarze, spędził dwa tygodnie w szpitalu ponad 100 km od domu, kiedy go stamtąd zabrałam i jechaliśmy do domu siedział z tyłu i podśpiewywał pod nosem, do dziś mi się oko szkli jak sobie o tym przypomnę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@echelon_: #!$%@? im jestem starszy tym bardziej się boję że kiedyś zabraknie moich rodziców, mam już swoją rodzinę a jednak ten strach jest coraz mocniejszy.
No nic ciesz się każdą taką chwilą ()
  • Odpowiedz