Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zemsta_przegrywa: mam ziomeczka ktorego taka dupa zmanipulowała XD sraka na kazdym zdjeciu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) jak zaczeli razem byc to skasowal instagram i udaje ze tego nie widzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda chłopa fajny facet
Są różni ludzie ale mnie jakoś by specjalnie nie cieszyło, że moja kobieta by odgrywała dwuznaczne sceny w filmach jako aktorka albo świeciła wszystkim w necie. Pewne rzeczy powinny być dostępne dla tylko jednej osoby, żeby było zdrowo.


@Purple: ale to jest bardzo indywidualna sprawa. Tobie przeszkadza, OPowi przeszkadza, niektórym nie przeszkadza. Wyzywanie laski od #!$%@?ów dlatego że lubi się podobać jest dla mnie po prostu słabe.

Z jednej strony wszyscy
@zemsta_przegrywa: W sumie trochę słabo rozegrane. Moim zdaniem przegiąłeś i zachowałeś się trochę dziecinnie. Na moje wystarczyło po prostu napisać, że znalazłeś jej instagram, zobaczyłeś co wstawia i uznałeś że nie chcesz się z nią spotykać. Potem trzeba było się kulturalnie pożegnać. Zamiast tego musiałeś jej jednak dowalić i pokazać jak bardzo nie jesteś w stanie zaakceptować, że świat i ludzie nie są dokładnie tacy jacy powinni być według twojej wyobraźni