Wpis z mikrobloga

@M1r14mSh4d3: nie mam pojęcia kim on jest i twittera też nie mam, ale nie taki był sens mojego pytania ;p chodzi o to, że ten ktoś w poście pisze o rozwiązaniu KE (jedynej opcji, która mogła zagrozić jakoś pisowi niezależnie od tego jaka ta KE jest), a Ty to komentujesz "słychać wycie? znakomicie" czyli albo jesteś zwolennikiem pisu albo tak bardzo z jakiegoś powodu nienawidzisz obecnej opozycji do tego stopnia, że
KE (jedynej opcji, która mogła zagrozić jakoś pisowi niezależnie od tego jaka ta KE jest)

@Lefty: Ty po wynikach do PE nadal wierzysz, że KE mogła zagrozić PiS w jesiennych wyborach? Naiwny Ty.

a Ty to komentujesz "słychać wycie? znakomicie"

@Lefty: no i co w tym złego? Komentuję, bo mogę. Przejrzyj tag neuropa, ile razy tam pada takie stwierdzenie. ;-) Zluzuj portki niebieski.

jakiegoś powodu nienawidzisz obecnej opozycji

@Lefty:
@M1r14mSh4d3: staram się wierzyć, że przynajmniej większości konstytucyjnej nie zdobędą, bo jednak w wyborach do PE frekwencja od zawsze była wyraźnie niższa niż w wyborach krajowych ;p ja nie mówię, że nie możesz tylko pytam o motywację ;p brak sympatii to raczej za słaby powód by się publicznie z czegoś cieszyć i to jeszcze kiedy post, który komentujesz to jakiś random ;p czyli stawiam, że głosujesz na pis co?