Wpis z mikrobloga

@Stulejman_1: Jest godzina 23.45, właśnie wracam od loszki, którą poznałem w klubie. Cały wieczór oglądaliśmy #patostreamy i uprawialiśmy seks. Locha była wniebowzięta, wprost powiedziała mi, że jeszcze z nikim nie było jej tak dobrze. Chyba się we mnie zakochała. Zrobiła mi pyszną kolację, odgrzała dla mnie pizzę giuseppe, nawet część zapakowała na wynos. Ulatniam się i zostawiam drzwi otwarte. Przed wyjściem okrywam ją jeszcze kocem bo zasnęła nago na kanapie. Odpalam silnik, rzucam na siedzenie jej portfel i swoje #cottonworld, które zabrałem z jej łóżka. Zapalam papierosa i podziwiam moje BMW, które mieni się w świetle latarni. Sosnowiec powoli kładzie się do snu, widzę smutne twarzy ludzi idących do pracy na nocną zmianę, czuję zazdrosne spojrzenia nieudaczników, którzy nigdy nie bedą mieli takiego życia jak ja. Poleżałbym jeszcze z tą małolatą, niestety interesy wzywają. Jadę teraz na #radomairport, stamtad prosto do Luton, spotkać się z kontrahentem i podpisać umowę w angielskim januszexie( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazauto #bmw #chwalesie #wygryw #przegryw #seks ##!$%@? #rozowepaski #tinder #carboners #motoryzacja #sebix #sosnowiec
Pobierz Stulejman1 - @Stulejman1: Jest godzina 23.45, właśnie wracam od loszki, którą poznałe...
źródło: comment_lJDFvliPELkIMqwgnWSGZFuWAUeo7o0D.jpg
  • 4