Wpis z mikrobloga

@Anonka99: nie przejmuj się młoda, jak to nie jakiś #!$%@?ów to coś się znajdzie na pewno ;). Może podeślij CV do jakiś sieciówek, sklepów odzieżowych, etc? Tam jest ostra rotacja i może to nie najfajniejsza praca, ale na chwilę... Jak duże miasto to zawsze można iść na szklankową a później może i za bar, u mnie w Krakowie to naturalna kariera dla studentów. Ale to też ma swój klimacik.
A ludzie
@Anonka99: no to sieciówki najprędzej, może Żabka? Wiem że szału nie ma, ale to zależy od ajenta jakie ma podejście do pracownika, w tym momencie jadę kończyć monitoring na jednym sklepie i tam na przykład ajentka jest ogarnięta i ekipę ma spoko. Wydrukuj sobie CV i zostaw w paru takich punktach, najlepiej uderzyć bezpośrednio :)
@Anonka99: ach, rozumiem ;) no to nie ma co wybrzydzać, pierwsza zawsze jest "bylejaka", ale od czegoś trzeba zacząć - ja pierwsze pełnoletnie lato robiłem na budowie :P
Także CV w rękę i do sieciówek - market też może być, też rotacja dosyć spora. Nie zawsze mniejszy sklep jest lepszy, bo tam dużo zależy od "widzimisię" ajenta.
Powodzonka!