Wpis z mikrobloga

czemu przeciętna polka wygląda jak dziewczyna, która fizycznie przez cały okres dojrzewania zatrzymała się na gimnazjum i z biegiem czasu zamiast nabrać kobiecych kształtów staje się jedynie bardziej gruba? kobiet o ładnie wyglądającej sylwetce i kobiecych kształtach w Polsce może jest z 10%.

serio p0lki mają o wiele łatwiej znaleźć faceta przypominającego mężczyznę.

przeciętny p0lak > przeciętna p0lka


#p0lki #p0lka
  • 3
@ziemba1: Trzeba takich kobiecych kobiet umieć szukać. Wbij sobie do jakiegokolwiek urzędu, ja jak miałem praktyki w takowym to miałem kilka godzin gigapodniecenia, Kurde tam miałem kobiety po 30 i nawet 40, takie ogarnięte a nie p0lki, które były mega zadbane i kobiece zarazem. Śmiem twierdzić, że urody niejedna płodna Julka im by mogła pozazdrościć.
@wrzod121: to prawda. często takie dobrze rozwinięte kobiety to dziennikarki albo mają załatwione dobre stanowiska.

obczaj sobie tą pogodynkę. takiego ciała ze świecą szukać https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/08-10-news-in-english,1778641.html?playlist_id=25473 już nie mówiąc o innych cechach tej pięknej kobiety ale nie bądzmy zbyt wymagający. dziwi mnie porostu czemu większość naszych dziewczyn nie posiada takich cech a to są normalne cechy u takich murzynek albo latynosek.