Wpis z mikrobloga

Czym wy sie tak podniecacie, przeciez Dom z papieru jest po prostu slabe #!$%@?, nie dalem rady skonczyc nawet 1 sezonu, obejrzałem z 8 odcinków. Jak typowa produkcja hiszpanska/wloska/latynoska czujesz jakbys ogladal telenowele po teleekspresie, podobne odczucie mialem oglądając 'Dobrze sie kłamie w miłym towarzystwie' i 'Contratiempo' #domzpapieru #lacasadepapel
  • 72
  • Odpowiedz
@jacjag: własne zdanie polega na tym że mówisz że tobie się nie podoba a nie głosisz prawdy objawione. Mnie na ten przykład nie podobają się filmy o superbohaterach. Uważam że to głupie ale nie głoszę prawd typu "filmy o superbohaterach to gówno" bo moje własne zdanie jest tylko moim własnym zdaniem. Mi się coś nie podoba bądź podoba i moja opinia nie sprawia nagle że to co powiedziałem jest obiektywną prawdą.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: no ale w czym masz problem? Ja to obejrzałem i mi się podobało, ale przyznam, że są to głupoty, szczególnie jak się pani komisarz zaczyna zakochiwać w profesorze co chciał jej #!$%@?ć matkę czy w mennicy zamiast robic swoją gangsterską robotę zachowują się jak banda gówniarzy :)

A szczególnie przyznaję, że jak zaczynasz te głupoty wymieniac to się fani oburzają co jest kuriozalne bo wtedy zadajesz sobie pytanie jak oni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ROCCO1: Hurrr, jak śmiesz krytykować coś, co na wykopie uchodzi za fajne, durrr ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@qwertty321 według mnie, w tym przypadku to akurat się zgadza - serial kipi absurdami jak wjazd do mennicy na motorze, a zachowanie niby najlepszych złodzieji w kraju - irytuje. Nie wspominając o denerwującej głównej bohaterce... myślę, że fabuła miała by jakiś potencjał gdyby ktoś to solidnie dopracował
  • Odpowiedz