Wpis z mikrobloga

Dobra, może rozruszajmy trochę dziś wieczorem ten tag.
Wasze przewidywania co do Wilder - Ortiz i później ewentualnie Wilder - Fury?

IMO - Z Ortizem Wilder RACZEJ sobie poradzi, aczkolwiek Kubańczyk nie raz pokazał, że też potrafi posłać na deski, mimo swojego prime’u za sobą. No ale załóżmy, że nie będzie niespodzianki.

Fury - Wilder?

Ten pierwszy wrócił po...prawie trzyletniej przerwie ? Po depresji, otyłości prawie że klinicznej albo i klinicznej, ćpaniu, chlaniu i innych używkach. Dostał dwóch bumów na przetarcie i z Wilderem dał świetną walkę, w której został #!$%@? z werdyktu. Później ze Schwarzem pokazał kunszt bokserski i że jest bokserem kompletnym, totalnym. Tak wiem, że Schwarz to był bum, ale jednak mimo tego - te uniki Fury’ego przy linach, ten balans ciałem, te szybkie kombinacje ciosów, te zmiany pozycji z ortodoksa na southpaw i tak dalej - no godne uznania, podziwu.

A Wy jak typujecie?

#boks #fury #wilder #ortiz
  • 13
@Makavlani: Fury-Wilder to walka stulecia, obawiam się, że 12 rund to za mało na taką walkę, znowu może być remis, dlatego fajnie byłoby zobaczyć starcie dwóch tytanów w jakieś formule jaką świat boksu jeszcze nie widział.
Walka bez czasu, dopóki któryś nie padnie.
Ortiz nie ma szans ani z Furym ani z Wilderem. Tak samo zresztą jak boring Joshua
@fapowiczowski: Nie chciałbym deprecjonować osoby Wildera i Jego osiągnięć, bo jednak od dłuższego czasu dzierży pas najbardziej liczącej się federacji, no ale.....poza dynamitem w łapie, to moim skromnym zdaniem on niewiele sobą (czy raczej swoim pięściarstwem) prezentuje, dlatego nie jest to zbyt atrakcyjne do oglądania.
@Makavlani: wilder kiedyś powiedział, że po walce z nim nikt już nie jest taki sam. Obawiam się, że Ortiz skończy jak Stiverne. Szybkie KO. Patrz Artur Szpilka.

Co do Fury'ego. On jest w ketozie. To jak gra na kodach +30% do wszystkiego. Jeżeli Wilder nie trafi, to Fury wypunktuje. Ale niech trafi. Bo nudno będzie.
@Makavlani: nie kazdego, chociażby Dan Rafael punktował na Wildera. Kilku których kojarzę akceptowało remis.
Ja mam w dupie ekspertów którzy punktują za pieniądze tak jak chce telewizja i promotor, po to mam oczy i rozum żeby wyciągać wnioski sam. Dla mnie remis w porządku, żeby wygrać Fury zrobił stanowczo za mało dwa razy szorując dupa dechy.