Wpis z mikrobloga

możesz przejechać kluczami wzdłuż auta tylko sprawdź czy nie ma kamer


@korporacion: nie #!$%@?, nie można Sebastianie. Od wymierzania kary są uprawnione organy. Robisz zdjęcie i wysyłasz na 19115.
  • Odpowiedz
nie #!$%@?, nie można Sebastianie. Od wymierzania kary są uprawnione organy. Robisz zdjęcie i wysyłasz na 19115.


@kozaqwawa: i co z tego? A jakby tedy jechał jechał typ na wózku? Albo matka z dzieckiem? Ma barana mijać? Wiem że nie można ale jak ktoś nie ma do mnie szacunku to i ja do niego nie mam i gdyby ktoś mu kluczami przejechał to bym nie płakał
  • Odpowiedz
@korporacion Aha, to jak te osoby, o których wspomniałeś porysują ten samochód, to wtedy magicznym sposobem znajdą sposób na ominięcie go bez zbędnego jojczenia?

i gdyby ktoś mu kluczami przejechał to bym nie płakał
??? xD

Co za kraj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@korporacion: w łeb się jebnij patusie. Widzę że jesteś jednym z tych co by wszystkim za wszystko karę śmierci wymierzali.
Chcesz kogoś ukarać to dzwon po miejskich, dokumentuj wyczyn. Nie, to #!$%@? w podskokach.
  • Odpowiedz
Aha, to jak te osoby, o których wspomniałeś porysują ten samochód, to wtedy magicznym sposobem znajdą sposób na ominięcie go bez zbędnego jojczenia?


@Gonzi: nie ale straty jakie poniesie każą mu się zastanowić na przyszłość gdzie parkuje. Mandat 100 zł nie da mu takiej lekcji
  • Odpowiedz