Wpis z mikrobloga

@wielad:

Większość z was depresja tłumaczy bycie poprostu nieporadną #!$%@? którą nigdy w życiu nie doprowadziła niczego do końca. Depresja to dzisiaj świetny parawan. Jak czytam te wasze wysrywu to pękam że śmiechu zdaje sobie sprawę że większość z was to dzieci w wieku lat 12 i to że dostali od mamy szlaban na gry to już powód do depresji i myśli samobójczych.

Ale weź przestań pieprzyć androny. Powyrywałeś z kontekstu
  • Odpowiedz
wielu facetów to dzisiaj cipy uzalajace się na sobą wspierane przez inne cipy uzalajace się nad sobą #przegryw szukających problemów u innych #p0lka nie dostrzegających ich u siebie.

Jaka mozna mieć depresję w wieku 20lat?


@wielad: Jesteś częścią problemu, które ma to społeczeństwo. To właśnie m.in. przez tego typu poglądy faceci popełniają samobójstwo osiem razy częściej niż kobiety.

1. Depresja jest chorobą. Nie masz jej? Gratulację, możesz odebrać swój internetowy medal
  • Odpowiedz
1. Depresja jest chorobą. Nie masz jej? Gratulację, możesz odebrać swój internetowy medal za bycie zdrowym. Nie oznacza to, że ktoś sobie wmawia, że ma depresję. Wsadź sobie takie domorosłe diagnozy w buty, tam zaraz obok słomy


@johny-kalesonny: to czemu jeżeli ktoś pyta o radę nawet na tej śmiesznej stronie i polecisz mu udanie się do psychiatry to #!$%@? że mu to nie pomoże xDDD, no spoko vikopru i tag przegryw
  • Odpowiedz
@wielad: ale wysryw. Chwalenie się że nie byłeś chory, bo depresja to choroba, i jak sama nazwa wskazuje choroba to nie jest prawidłowe funkcjonowanie organizmu. WŁAŚNIE O TO CHODZI, że twój mózg produkuje chemię nie tak jak powinien i jest ci źle wtedy kiedy nie powinno. To tak jak bym podeszła do kogoś z chorymi jelitami i zaczęła mu #!$%@?ć że ja to nie miałam hajsu na dobre jedzenie i jadłam
  • Odpowiedz
@Phi47: Jedna kobieta ze zj*banymi poglądami vs spora ilość wykopków, którzy się nabijali z gwałtu na 13 letnim chłopcu....hmmmm...widzę nadal jakąś dysproporcje.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@biedroncia: Nie chodzi mi o to że uu kobiety złe czy cokolwiek, ale takie stereotypy występują dalej u kobiet i u mężczyzn i jest to po prostu #!$%@? smutne
  • Odpowiedz