Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, mam na ryju zaczerwienienia, blizny po trądziku, wągry i zaskórniki - próbowałem wielu rzeczy - zdrowa dieta, aktywność, mydło do oczyszczania twarzy + krem nawilżający i suplementy diety a ryj nadal jakbym co drugi dzień walił maca na zmianę z tanim winem. Byłem nawet u kosmetyczki - typowy zabieg oczyszczający za 100zł ale to i tak nic nie dało.

Myśle aby iść do do jakieś dermo-kliniki aby zlikwidować na stałe blizny i zaczerwienienia za pomocą lasera oraz pójśc do kosmetyczki na jakiś lepszy zabieg aby pozbyć się wągrów i zaskórników, jak uważacie czy to mi pomoże, czy może powinnien podejść do tego w inny sposób?

Dodam że mój przypadek nie jest jakiś tragiczny bardziej mi chodzi o wyelminowanie tych lekkich "skaz" aby się po prostu lepiej czuć.

#modameska #kosmetyki #przegryw #zdrowie #chad
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiewcaZaglady: blizny i zaczerwienienia to powinnien zobaczyc dermatolog zebys sobie krzywdy nie narobil. Co to za blizny swoja droga?

Wagry i zaskorniki pewnie kosmetyczka moze usunac na jakis czas ale bedziesz musial tez pewnie zobaczyc jak inni pielegnuja ryjce zeby zmniejszyc ich ilosc u siebie.
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: miałem podobne problemy kilka lat temu, nic nie pomagało, aż dalem się przekonać i trochę wbrew sobie poszedłem do pierwszego lepszego lekarza na NFZ.

Przepisał mi jakiś lek robiony w aptece za 5zł i gotową maść za 12zł. Po 3 miesiącach było już po problemie. Tak że myślę, że nie jest to głupi pomysł ;)
  • Odpowiedz
@SiewcaZaglady: jeden lek był robimy bezpośrednio w aptece na podstawie recepty wystawionej przez lekarza, nie mam pojęcia z czego się składał. Pamiętam, że był w takiej buteleczce z ciemnego szkła, i miał postać żółtej cieczy, z takim jakby drobnym piaseczkiem, skóra po nim była taka jakby sucha, ciężko to opisać, ale mam subiektywne wrażenie, że to on robił robotę.

Nazwy tej gotowej maści też nie pamiętam, przejrzałem nawet proponowane przez Google
  • Odpowiedz
Spróbuj kwasu migdałowego. Poczytaj o nużeńcu i zrób badania, może to przez niego masz zaskórniki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myj twarz czarnym mydłem z firmy nacomi, 2 razy w tygodniu używaj peelingu 3 enzymy z Tołpy.
  • Odpowiedz