Wpis z mikrobloga

@Anuncja: Słuchaj, mam pytanie odnośnie nawiewów. Jeżeli ustawisz sobie zimne powietrze, to podświetlenie zmienia kolor na niebieski? Jeżeli nie, to zastanów się nad takimi zmianami, wiedziałbyś jakie powietrze leci z nawiewów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anuncja: Ej, ale tak na serio ?

Ja rozumiem że każdy ma swój gust, ale to jest po prostu wiocha na całego. Sama idea pasków i oświetlania tak wnętrzna w nowych luksusowych samochodach jest imho bezsensowna i tylko przeszkadza, oraz #!$%@? wygląda, ale jak włoży się to do starszego auta to jest to masakra.
To w wielu autach jest night mode polegający na tym, że właśnie wyłącza się jakiekolwiek podświetlenie, lub
  • Odpowiedz
@Anuncja: :O nawet nie strasz, póki co wszystko mi działa xD
Ogólnie to Auto idealne tylko 3 bolączki:
- wielowahacz jak już jebnie to z 1.5k trzeba dać :D
- patrzeć by wody nie wnieść
- udrażniać odpływy
ale poza tym świetnie się prowadzi :)
Jaki silnik?
  • Odpowiedz
@Anuncja: ja #!$%@?ę, ale mi zryles banie xDD na pierwszy rzut oka myślałem, że jest to jakiś obraz, w takich neonowych klimatach. xD to czerwone wokół skrzynki wyglądali, jak auto, budzik wyglądał, jak zegar na wieży ratusza w 2733 roku, a sam "pojazd" stoi przed jakimś klubem, czy czymś - a w rzeczywistości jest to radio i nawiewy.
ja jebe
  • Odpowiedz
@Anuncja inżynier kombinuje jak tu zrobić night panel, aby świeciło tylko kilka najważniejszych kontrolek i to skierowanych pod takim kontem, aby nie razić kierowcy podczas nocnych długich tras.... przyjdzie taki Janusz i... echhhh
  • Odpowiedz