Wpis z mikrobloga

@pani_doktor_od_arszeniku:
Bordo może uzależniać, jesteś 9 w setce, będziesz chciała być w 8 - jesteś w drugiej, chcesz być w pierwszej, a potem...?
Chyba już tylko przejście na szczyt piramidy ;)

@grubson234567:
Tylko ta piwnica jakoś taka nie pozamiatana, aż wstyd pokazywać :D



Nigdy nie byłem "czarnym" bez konta, nie byłem zielonką (założyłem konto,
@Montago:

Długo byłam "czarnym" bez konta, zielonką kilka razy, pomarańcza smakuje mi najbardziej, a teraz przefarbowali mnie na bordo i to bez mojej zgody! I tak oto muszę świecić tu tym kolorem :P

Żaden wstyd, całkiem przyjemnie w tej zatęchłej bordowej pwinicy :P

Wczoraj dziewiąta setka, dziś ósma. W jaki sposób tworzy się ten ranking?
@pani_doktor_od_arszeniku:

Sam nie wiem, na pewno najbardziej podbijają znaleziska, a jak są wykopane, to jak dopalacz działają.

Mnie z miejsca 4500 dwa takie wykopane rzuciły w okolicę 1500, a potem kilka zwykłych dodanych władowało w bordo...
A wszystko w mniej niż tydzień ;)
Plus oczywiście dochodzą komentarze, wpisy na mirko - też się wliczają, ale jakoś mało, bo teraz gdy nie daje znalezisk, z innych działań tak mi zaliczają że spadam
Wczoraj dziewiąta setka, dziś ósma. W jaki sposób tworzy się ten ranking?


@pani_doktor_od_arszeniku: algorytm naturalnie jest tajny, ale naprawdę prosto jest awansować wykopując wszystko jak leci i zakopując od czasu do czasu cokolwiek, robiąc to w miarę regularnie lecisz do góry, plusy za komentarze pod znaleziskami są mniej warte niż same znaleziska na głównej, ale nadal mają większą wartość niż plusy na mirko. Ranking aktualizuje się raz na dobę, ale mierzy
@pani_doktor_od_arszeniku: > W jaki sposób tworzy się ten ranking?

Algorytmy na serwerach analizują treść komentarzy i wpisów na mirko. Na tej podstawie wstępnie przydzielają Cię do jakiejś grupy (analizują IQ, erudycję itp). Nie bez znaczenia są również tagi pod którymi dokonujesz wpisów. Sztuka, malarstwo, czy art są lepiej oceniane niż dupeczkizprzypadku, przegryw itp. W kolejnym etapie dochodzi czynnik ludzki. Wstępną selekcję dokonuje moderacja i ona wrzuca Cię do danej grupy, czyli