Wpis z mikrobloga

@Drail no popatrz na ten samochód xD po prostu tak mam, już nic nie poradzę, jeden z niewielu dostępnych aut tak globalnie, tak często jeżdżących po polskich drogach co ma taką budowę, która kojarzy się z wyścigami, a ludzie jeżdżą tym po polach xD nie wiem, no, nie wyjaśnię skąd te skojarzenia :(
@NewEpisode: a jechałeś? Ten samochód to mistrzostwo, w wersji 2.5 4x4 nie ma sobie równych


@pahamakaa: Większość Audi ze stałym quattro to rozwiązanie znacznie i nieporównywalnie lepsze. Subaru jest lepsze po rozpruciu do oesów, bo cóż, te samochody to jakościowo Lanosy, czyli typowe plastikowe leciutkie japończyki, leciutkie pudełeczka, a lekkie to i bardzo dobrze się sprawdza na amatorskich rajdzikach. Legacy, czyli to samo technicznie ale bardziej treściwe i cięższe, ale
Każde stałe quattro jest lepsze jako samochód, ze znacznie lepszym zawiasem obu osi.


@kupkesobieciagne:

Jeśli pisząc "quattro" masz na myśli "Audi", to strasznie kolego fantazjujesz. Audi nigdy w swojej historii nie zrobiło jeszcze dobrze prowadzącego się auta. Ani jedno im się nie udało. Zestawianie tego płużącego przodem śmietnika z WRX (nie mówiąc już o STI) to istny kabaret. Jakby faktycznie Audi były takie wybitne, toby widać je było setkami na każdej
@kasztan00: Każdy potrafi wysrać jakąś bzdurę. Praktycznie każde audi, którym jeździłem, które miało stałe quattro prowadziło się doskonale. B8 Quattro prowadziło mi się znacznie lepiej, niż ówcześnie moją E60.

Płużące śmietniki? Impreza nie dawała rady w pewnym zakręcie, w którym dawał sobie Passat B5 4motion, w imprezie trzeba było się pieprzyć z ustawieniami DCCD, a i tak nie potrafiły uzyskać tego, co uzyskał torsen typu 1 na 14 wahaczach obu osi.
@kupkesobieciagne:

Subaru przy Audi ma napęd po prostu prymitywny.


Może sobie najpierw poczytaj trochę o konstrukcji napędów w Subaru i w Audi, zanim zaczniesz wygłaszać takie opinie. Reszty opowieści nie skomentuję, bo nie bardzo jest co. Jedyne, co z tego można wywnioskować to to, że nie bardzo po prostu ogarniasz cokolwiek więcej, niż absolutnie podstawową technikę jazdy samochodem.

Poza tym, to chyba ciebie zjechałem w tym temacie jakiś czas temu, więc