Wpis z mikrobloga

#prawojazdy #lekarz #wroclaw

czy zrobię gdzieś pakiet badań medycyny pracy potrzebny do zrobienia prawka kat. B, w trakcie jednej wizyty albo chociaż w ciągu jednego - dwóch dni? Zależy mi na jak najszybszym załatwieniu formalności by jeszcze w tym tygodniu rozpocząć kurs. A wszędzie gdzie dzwonię to średnio tydzień trzeba czekać między kolejnymi badaniami (°°

Polecacie jakąś placówkę, gdzie wykonam te badania od ręki?
  • 11
  • Odpowiedz
No właśnie wydzwaniam wszędzie od godziny i wszędzie mi mówią, że nie robią takich badań -.- Gdzie konkretnie mogę uderzyć? Wg. aktualnych wymogów, muszę mieć badania okulisty, zmierzony poziom cukru i wystawione orzeczenie. Normalnie jestem zapisana w luxmedzie, ale tam każą czekać aż 2 tygodnie :/
  • Odpowiedz
OMG, jakbyście kiedyś w coś galaretowatego wdepnęli na chodniku to prawdopodobnie mój mózg. Musiał gdzieś mi wypaść. Okazało się, że mam takiego lekarza dwa kroki od mieszkania i już problem z głowy xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Dr Dariusz Kraśnicki, przychodnia ul. Żernicka 215b. Tel.601 775 123. Wszystko załatwiasz jednego dnia,na wizytę czeka się też krótko
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KateAnkara:

Wg. aktualnych wymogów, muszę mieć badania okulisty, zmierzony poziom cukru i wystawione orzeczenie.

Tak tak, w praktyce wypełnisz ankietę, zapłacisz i dostaniesz papier XD
Zakładając, że w ogóle zobaczysz lekarza na oczy XD
  • Odpowiedz