Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje zrobić stronę-wizytówkę. Jako programista HTML (xD) zrobiłem już stronkę, ale potrzebuje pomocy jak i gdzie kupić domenę i hosting, a później co przeklikać żeby zaczęło działać. Mógłby ktoś pomóc?
#html #programista15k #webdev
  • 19
@CeZiK_: Nie znam się na tym kompletnie, ale miałem zamiar się później bawić w rozwijanie strony, żeby nie edytować jej przez zmianę kodu. Póki co potrzebuje czegokolwiek co działa
@Wronski: Jeszcze zobacz sobie co to np Pelikan( python ) Jekyll ( ruby) i moze znajdziesz jeszcze jakies inne rzeczy jakbys chcial sobie statyczne strony generowac, do komentarzy jest cos takiego jak discuss ale to tez musisz sobie poszukać.
Ogólnie po stronie domeny mam serwery DNS i po stronie hostingu mam serwery DNS. Wklepałem w panelu domeny adresy które dostałem od hostingu, ale są jeszcze rekordy z tymi oznaczeniami A,MX itd. Które mam zamienić z którymi?
@CeZiK_: Tak, miałem pisać, bo jakieś 20 minut temu zaczęło działać, ale poprawiam jeszcze kilka rzeczy w kodzie. Dzięki wielkie wszystkim za pomoc. Znowu Wypok.pl mnie nie zawiódł xD