Wpis z mikrobloga

@mepps: Mam numer trackingowy wyzszy od twojego o jakies 60. Niby napisane, ze parcel na airport ale chyab chodzilo im o statek, chyba, ze samolot spadl gdzie po drodze skoro lot zajmuje dwa tygodnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rumuncajz no mam nadzieję że nie wysłali statkiem ;) widać run na ten model jest tak duży że nie nadążają z wysyłką. Wkurzają mnie recenzje na GB że paczka doszła w 7 dni jak ja czekam prawie miesiąc już :/
  • Odpowiedz
Napisałem do Gearbest, ponieważ mam to samo co wy, " Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport.", odpisali mi, że paczka jest w rutynowej kontroli celnej i od przyszłego tygodnia status powinien się zmienić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Avrinnn informuj jak się zmienia jeśli dopieprza mi cło i VAT to będą moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Dziś mija równo miesiąc od zamówienia żenada
  • Odpowiedz
@Arnoldy: Możesz podać numer z 1tracking albo wkleić screena? U mnie dalej najnowszy status to:
2019-07-14 18:00:33 Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport.
  • Odpowiedz
@Arnoldy: Nie tyle nieufność, co chęć porównania. Widać twoja przeskoczyła moją choć na starcie miała 3 dni.
Cieszę się twoim szczęściem i czekam dalej.
  • Odpowiedz
@sowacx o ile takie porównanie jest coś warte. O ile dzisiaj mi odświeżyło, że dzisiaj mi kurier paczkę wziął tak krok z 22 zobaczyłem dopiero gdzieś 26. Więc sprawdź sobie DPD albo może mimo iż nie jest widoczne jadą razem.
  • Odpowiedz