Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pepies: dla 4 numerów i mozna oszczędzić po 120zl. No swietnie. A jakbym wziął 40 to pewnie jeszcze taniej. Najgorzej jak chcesz wziąć jeden numer jak większość ludzi xD

Juz nie wspomnę, że play ostatnio leci w #!$%@? z zasięgiem internetu (pewnie wycofują roaming krajowy) i #!$%@? mnie do tego stopnia, że chyba się z nimi pożegnam po dekadzie.
@CinuLNS powiem tak: kredyt na ktory nas stac jest dobry,zwlaszcza jezeli jest na prawdziwe 0%.
Po co tracic od razu srodki,skoro mozna platnosc rozlozyc w czasie?
50 zl miesiac w miesiac mniej boli niz jednorazowe wydanie 1500zl.
Milosnikiem takich rat na sprzet rtv/agd byl dyrektor generalny w mojej bylej firmie. Typ zarabial kokosy,a jednak to bral.
Byl januszem? Nie, po prostu jednorazowe zamrozenie środkow nie jest dobre.
Wspolczesny biznes to jedno wielkie
Juz nie wspomnę, że play ostatnio leci w #!$%@? z zasięgiem internetu (pewnie wycofują roaming krajowy) i #!$%@? mnie do tego stopnia, że chyba się z nimi pożegnam po dekadzie.


@hpiotrekh: dzwonisz i mówisz że elo nie masz zasięgu i potrzebujesz żeby ci podłączyli jeszcze roaming orange. Ja obecnie mam obsługiwany internet przez play w tmobile lte, orange lte i NIElte w plusie. Wszędzie zasięg jak dzwon i transfery powyżej 50
@szdunek: pytanie o rabat 'bo za gotowke' to najgorsze mozliwe :D sklep i tak dostaje kase od razu, przy ratach dostaje ja od banku, a do kredytu latwiej dosprzedac ubezpieczenie czy jakis inny przedmiot z duza marza- przy ratach oprocentowanych sklep najchetniej sprzedawalby wszystko na kredyt bo ma z tego pieniadze, a przy 0 nabija marze dosprzedaza akcesoriow z wysoka marza albo przedluzenie gwarancji

Najlatwiejszy sposob na rabat w markecie elektro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olomir: Kupiłem kiedyś na raty 0% ekspres do kawy, taniej niż gdziekolwiek i jeszcze zapłacili za mnie 2 raty, więc bardziej opłacało mi się wziąć na raty niż za gotówkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: ale. Wiesz, jadę przez Polskę a tu mi Spotify staje bo nie ma internetu.
Kiedyś problem był na pustkowiach a i to bardzo rzadko. A teraz np Kozienice zasięg full ale Orange i internetu nie ma. Piaseczno to samo.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olomir: co tu sie #!$%@?.
Raty 0% na Allegro i tyle. Splacilem wlasnie lapka za 4k i szczerze nie odczulem tego na portfelu.
Obecnie mam telefon na 20x0% i rowniez spoko. 40zl na miesiąc +20zl za doladowanie na kartę wychodzi taniej niz brac abonament - chyba ze miałbym DG, wtedy pewnie wyglądałoby to zupelnie inaczej
@Olomir: słabe, gdyz świat jest tak specjalnie skonstruowany, by pozyczac pieniadze i byc niewolnikiem ekonomicznym, aka wiekszos produktów jest droga by nie było stać na nie przecietnych obywateli.