Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja była już (od kilku godzin) kochanka, która zdradzała ze mną swojego narzeczonego oznajmiła mi dziś rano, że przemyślała sobie wszystko i musimy zakończyć ten romans. W porządku, rozumiem. Tyle, że ona powiedziała, że nie chce mnie więcej znać, że mam się z nią więcej nie kontaktować, bo... PRZEZE MNIE ona zdradzała faceta, z którym jest. Tak. Według niej cały nasz ponad dwumiesięczny romans, kilkukrotne wieczory spędzane w hotelowych pokojach to wszystko wyłącznie moja wina, a ona jest tutaj pokrzywdzona. I w ogóle to przemyślała sobie wszystko i cała nasza relacja była wbrew jej woli. Jeszcze jej słowa ,,czym cię niby prowokowałam, co? Może ubierałam się za bardzo wyzywająco?", próbujące wmówić mi, że to ja robiłem wszystko wbrew jej woli. Zupełnie nie chciała tego, mówiąc wcześniej ,,zrób ze mnie swoją sukę". Kobiety, kto je zrozumie...()
#logikarozowychpaskow #zalesie #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 94
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety mają po prostu zadziwiającą supermoc zwaną chomikiem, taki hamster kręci im się na kółeczku w głowie, prostując przeszłość, aż wyprostuje narrację tak by wyszło, że nic nie było z jej winy, że jest ofiarą a przede wszystkim NIE ZROBIŁA NIC ZŁEGO.

Nie ma się o to co wkurząć, tak te istoty mają - znajdź np. samotną matkę co powie "oj zrobiłam błąd bo źle oceniłam tego chłopaka i za