Wpis z mikrobloga

No to jesteśmy po cypherach.
Osobiście uważam, że to najlepszy sezon freshmanów od 3 lat choć po mimo tego nie było tam żadnej niespodzianki pod względem muzycznym. Były natomiast niespodzianki personalne. Gunna ma u mnie mega minus. Ja jeszcze rozumiem brak freestyle, ale już nie pojawić się na cypherze to skandal. Mossey miał #!$%@? na wszystko, a YK to taki tryhard, że wątpię żeby ktoś chciał go sprawdzić po jego występie. Cordae pokazał siebie i ile to dla niego znaczy dał dobry freestyle i jeszcze lepszy cypher, Roddy podobnie i uważam, że oni mogą najwięcej zyskać na akcji XXL. Blueface był sobą i jest pewnie najbardziej polaryzujący w tegorocznej edycji. DaBaby spoko bez szału tak samo Comethazine.
Dziewczyny. 3 mega haryzmatyczne i bardzo utalentowane.
Rico była mega podjarana zdecydowanie pozamiatała free i cypher. Megan to jest to czego potrzebował kobiecy rap czyli bardzo surowy bez ozdobników rap z pod znaku three six mafia i będzie bardzo szybko się pięła w górę. Do tego w wywiadzie widać, że ma wszystko bardzo dobrze przemyślane. Tekst o tym, że album to jak małżeństwo, a mixtape to szybka znajomość bardzo mi się podobał. Sama powiedziała, że nie jest gotowa na album. Thiera zachowała się jak artystka i wszystko tak potraktowała. Trzeba mieć wielką odwagę, żeby lecieć cypher a capella.

Ranking:
1. YBN Cordae
2. Megan Thee Stallion
3. Thierra Whack
4. Roddy Ricch
5. Ricooooooooooo
6. DaBaby
7. Comethazine
8. Blueface
9. YK Osiris
10. Lil Mosey

Gunny nie było nie ma co oceniać.

#rap #xxl #freshman #xxlfreshman
  • 2