Wpis z mikrobloga

@seann:
Bramkarze:
-Dwóch tragicznych bramkarzy, znikoma opcja rotowania żeby zdobyć jakiekolwiek punkty na tej pozycji.
Obrońcy:
-Dwóch najdroższych obrońców uzupełnionych Zinchenko i Kelly którzy nie ma miejsca w podstawowej 11
-Solidny Digne
Pomocnicy:
-Salah i Sterling jako pomocnicy premium którzy mają zdobywać punkty - _wybór dobry*
-Perez - Moim zdaniem jeden z najlepszych wyborów w cenie 6.5
-Jorginho, defensywny pomocnik nie będzie zdobywał pkt ale jest tani.
-Dendocker na ławkę -
@Fimke:

Dwóch tragicznych bramkarzy, znikoma opcja rotowania żeby zdobyć jakiekolwiek punkty na tej pozycji.


Zawsze gram jednym bramkarzem, nie będę rotował. Nick Pope był w sezonie 17/18 jednym z najlepiej punktujących GK, a Burnley awansowało z nim wtedy do Ligi Europa. Z bramkarzy za 4.5 godni uwagi są jeszcze tylko Heaton, Gunn i od biedy Ryan.

Dwóch najdroższych obrońców uzupełnionych Zinchenko i Kelly którzy nie ma miejsca w podstawowej 11


Kelly
@Fimke: Sorry, ale z dupy ta Twoja analiza xD to brzmi jakby wybór TAA i Robbo był zły. Sam też nie mam Zinchenko, ale jak będzie grał regularnie to op wygranko.
Kelly nie ma pierwszego placu? W ostatnim sparingu grał, no a nawet jeśli, to przecież gość na ostatni slot na ławie.

Co do Greenwooda, to poczytaj trochę wypowiedzi Ole i popatrz jak prezentuje się w sparingach, bo XD

Co do
@Wojt_ASR_: Jednoczesny wybór TAA i Robertsona moim zdaniem to jest zły wybór. Jasne, jest to bardzo prawdopodobne że zdobędą bardzo dużo punktów ale 14j na dwóch obrońcy to zdecydowanie za dużo.

Aż tak nie śledzę sparingów CP tylko że w zeszłym sezonie nie był podstawowym obrońcą ale @seann: masz rację, przy kontuzjach Sakho i Tomkinsa powinien pierwszym wyborem.

Aktualnie wydaje mi się że faworytem do bycia jedynką w bramce Burnley
@Fimke: Spoko :) Jak to mówią - futbol to gra opinii. Każdy ma swoje zdanie i może się okazać, że masz całkowitą rację. Tak jak pisałem, kilku wyborów nie jestem jeszcze pewny, bo nie wiemy, czy Zinczenko będzie grać (powinno się wyjaśnić w meczu o Tarczę za tydzień), czy Pope będzie miał skład, czy Jorginho będzie strzelał karne, jak będzie ustawiony Perez w Leicester itd. Dużo może się jeszcze wydarzyć przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seann: @Wojt_ASR_:

Jest do dosyć dziwne ponieważ nie przypominam sobie żeby tylu obrońców na starcie miało aż takie wysokie ceny.

14j na Robertsona i TAA praktycznie zmusza cię do grania trójką obrońców. W takim razie doliczasz 5-6j za trzeciego obrońcę. Dodajesz kolejne 8j za pozostałą dwójkę która będzie siedzieć na ławce. Wydajesz tym prawie 30% budżetu na najtańszą formacje i praktycznie zamykasz sobie możliwość rotowania w trudniejszych meczach. Dodatkowo dublowanie
@Wojt_ASR_: I to jest najlepsze. Można siedzieć dniami i nocami, sprawdzając statystki, plotki i najróżniejsze cyferki a i tak wszystko jest bliskie loterii :D

Ale z terminarzem racja. Coś źle spojrzałem. Pierwsze 6 kolejek nie jest najtrudniejszych.

Sam czekam ze składem do końca bo dużo się wciąż może zmienić i to co napisałem wczoraj/dzisiaj może gówno znaczyć za tydzień.
@Fimke: widze ze chyba jestes specem od fpl lub od premier league chociaz, przynajmniej Twoje wpisy t sugeruja, dlatego pytanie, ktorzy wedłyg Ciebie piłakarze są najlepsi z tych najtanszych ?mowie o ławce więc chodzi mi o tych po 4 4,5 punktu, podaj po dwoch jesli mozesz :)
@maxym1990:
Jak można być expertem w grze o takiej losowości? :)
Z "dobrych" ławkowiczów:

Kelly -Diop - Dunk - Cathcart
Hayden - Dendoncker - Stephens

Z napastników tak prawdę nie ma nikogo. Ewentualnie Greenwood na którego ma podobno stawiać Solskjaer i który jest bardzo popularny wśród użytkowników FPL.
@maxym1990:
To już dyskusyjna sprawa bo jest kilka różnych taktyk na WC i można znaleźć analizy na internecie kiedy jest to najbardziej "opłacalne". Mając różnych zawodników te taktyki mogą się sprawdzić ale mogą też nie pasować do zawodników których masz.

Natomiast takie podstawy podstaw na pierwszą rundę to:
-Najważniejsze to nie odpalać transferów po 1 kolejce jak ci nie pójdzie. Rozsądniej poczekać na jakąś tragedię w postaci plagi kontuzji której nie