Wpis z mikrobloga

Można dostać raka od niektórych podludzi na #gotujzwykopem []
Typ kupuje hinduskie curry, ryż w plastiku, najgorsze mleko, mrożonki w lecie i pisze że robi smaczną chińszczyznę. Ok, samczego, co kto lubi ale na najmniejszy odzew że to raczej polski wynalazek reaguje wyzwiskami.

Content dla przegrywa musi być zawsze słaby, wściekły i słaby xD?
W dodatku 1 raz sie odezwałam u typka, zawsze grzecznie olewam i jeb, atak i rzygi.
Jeszcze sie dowiedziałam że zostałam zmiażdżona, haha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://wykop.pl/wpis/72033615/gotujzwykopem-prosty-smaczny-chinczyk-na-dwa-dni
#bekazpodludzi #patologiakulinarna
  • 55
  • 2
@KomendaGlownaPolicji: @NaczelnyAgnostyk Cycki mi opadają tutaj ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Jakby tam były jakieś zwoje to bym mu napisała co kupić w biedrze i jak zrobić w 20 minut prosta chińszczyznę ale nie, trzeba się zesrać na inna osobę zbiorowo, ot tak z zawiści i żeby niczego sie nie nauczyć przypadkiem.

Zresztą nie jestem hejterem, sama jadłam ryż w w worku i mrożonki wiele
  • 1
Na co Ci to? Rób swoje, znaczy gotuj. Każdy dojrzewa do gotowania, do sposobu, do jakości, to jest proces. Nie jestem mistrzem kuchni, ale byłem z siebie dumny jak zrobiłem ,,schabowe'' z piersi z kurczaka( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Orowerbogatszy: Nie jestem zła że ktoś czegoś nie potrafi, Istaliankę uczyłam razem z moll wyciągać chleb z worka i smarować masłem, nikt tu nikogo nie wyśmiewa.
W sumie to
  • 2
@Orowerbogatszy: Lepiej tego nie mogłeś napisać.
Dodatkowo słowo pisane może być różnie odbierane, ludzie nas filtrują poprzez brzmienie nicka, zuchwałe pisanie (to o mnie) wygląd avatara, nawet dodawane zdjęcia czy tutaj, co jest totalnie durne - ilość plusów.

Zauważyłam że tam gdzie można z kimś porozmawiać na głosówce łatwiej jest wyrazić siebie bo dochodzi do treści dźwięk, ton głosu, słyszysz czy ktoś jest spokojny, wesoły, smutny, młody, stary, wkurzony itp.
  • 3
@JudzinStouner:


To mega zróżnicowana kuchnia ale jeśli chcesz ryż z warzywami w tym stylu i takim jak w knajpach to musisz wiedzieć że danie powinno być słodkie, kwaśne i ostre choć to ostatnie niekoniecznie.
Do takich szybko smażonych warzyw nada się też makaron jajeczny. To smaczny makaron, na pewno lepszy wybór niż jakieś fuj barille itp.
Ryż krótki do sushi lub arborgio (nawet ten w papierowym worku za grosze, polski jest
@arinkao: O jak pasuje

Na grupach kulinarnych nie ma nic gorszego niż #!$%@? obrońcy oryginalnej carbonary. Te zjeby zachowują się jakby sami pracowali we włoskich kopalniach co najmniej 40 lat. I po ciemku pod ziemią mieszali jaja z makaronem o temperaturze nie przekraczającej 58 stopni. #!$%@? boczek, źle. Ma być #!$%@? pancetta dojrzewająca w słońcu północnych Włoch, smagana wiatrem wiejącym z alp. Przynajmniej tak Ci się wydaje, dopóki jednego #!$%@? nie