Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
wystarczą mapy google żeby omijać sprawnie korki, mowa oczywiście o osobówkach

@NewEpisode:

No tak średnio bym powiedział. Google jest przeciętną nawigacją, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że kiepską.
  • Odpowiedz
@puaczek: Znam takie jedno miejsce gdzie policja z suszarką łapała jak byłem gowniakiem, z 20 lat temu. Od 10 lat już nigdy tam nie suszą, codziennie tamtędy jeżdżę, i starsi kierowcy dalej zwalniają do 40, a reszta ciśnie 70 XD
  • Odpowiedz
@Krupier: Do codziennego użytku w sumie się nadaje, ale miałem dwie takie sytuacje, że chciałem, żeby mnie z centrum dużego miasta poprowadziło raz do domu, raz do dziewczyny. Oba przypadki to z tego samego miejsca około 40 minut drogi, ale byłem wtedy pierwszy/drugi raz w tamtej lokalizacji więc ustawiłem sobie googla. Pierwszym razem wyprowadziło mnie na jakieś osiedle i dalej na jakąś leśną drogę na której był szlaban a za drugim
  • Odpowiedz
@FoxyShoxy: Ale to jest prawdziwe xD Ostatnio wracalem z ojcem z miasta, w ktorym chodzil do technikum 20 lat temu. Juz mamy podjezdzac pod skrzyzowanie ale zobaczyl o 2 samochody za duzo i mowi „E tam, skrecimy tutaj w lewo to ominiemy to skrzyzowanie”. Oczywiscie jak pojechalismy to wszedzie drogi rozkopane i pozamykane, i ostatecznie trzeba bylo wrocic sie do tego skrzyzowania.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: ja często ignoruję google'a jesli chodzi o omijanie korków, bo pewnie ze 200-500 osób dostaje te same wskazania ominięcia korka i w efekcie czasowo wychodzi tak samo
  • Odpowiedz
@NewEpisode: A śmiejcie się, wczoraj jechałem na jezioro z dziewczyną i korzystałem z GPS'u. Wyprowadziło mnie w jakieś pole a koniec drogi znajował się u kogoś w domu. Stwierdziłem że to nie ma sensu i zatrzymałem się przy jakiejś starej pani która akurat sprzedawała borówki, nie dość że kupiłem, pośmiałem się z nią to jeszcze się dowiedziałem dokładnie jak jechać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@R___n: @GdzieJestBanan: na Polskę raczej NaviExpert. Za granicę to nie ma reguły bo i tak w większości przypadków nie zna się tamtejszych dróg i nie da się obiektywnie stwierdzić czy nawigacja faktycznie dobrze sobie poradziła, czy może istniała lepsza alternatywa. ;)
  • Odpowiedz