Wpis z mikrobloga

@iwunio: Słyszałem opinie paru osób, że w 4k luźno można się zamknąć. Najtrudniejsze jest załapać się na bilety z pierwszej ręki, bo później to już kwota absurdalnie rośnie. W tym roku byłem na Sunrise cały weekend, a kumpel z pracy na Ultra Europe w Splicie i cenowo wyszło prawie identycznie. Więc IMHO te zagraniczne festiwale nie są wcale tak mitycznie drogie.
@ptaaq a jak tam wypadł sun na tej nowej miejscówce? Spałeś na tym polu namiotowym? Jaka była ta nowa metoda płatności, bo podobno zrezygnowali z żetonów
@iwunio nie spałem na polu namiotowym. Generalnie jeżeli chodzi o sceny, artystów i atmosferę to mega pozytywnie, ale organizacyjnie jeszcze duzo do poprawienia i pracy ich czeka. Co do płatności to miały być opaski, ale podobno światłowód im padł, albo po prostu się nie wyrobili i były żetony, co generowało mega kolejki przy ich wymienianiu. Ogólnie miejscówka ma potencjał, ale już powoli powinni zacząć inwestować kasę, żeby do przyszłego roku było zajebiście.
@ptaaq pierwszy raz zawsze najgorszy, ale myślę że w przyszłym roku wezmą pod uwagę błędy i już wszystko będzie ok, sun zawsze dbał o jakość. A co do tych żetonów... To jest #!$%@? największą pomyłka tego festiwalu, w zeszłym roku kupiłem od razu za 300zl i jak wsadziłem to do kieszeni to pół imprezy mi spodenki spadały z dupy
@iwunio: jak tylko uda sie ogarnac bilety za nominalna cene to nie wychodzi tak zle. Co do nastawienia ludzi to jak njavrdziej idealne miejsce dla 'janek pozycz', mozna ludziom podpijac drinki, opalac z fajek i kazdy usmiechniety