Wpis z mikrobloga

@Shmit: > chorzy ludzie. Komuś bardzo zależy żeby homo propaganda była widoczna. Opłacają klakierów. Leczyć to trzebachorzy ludzie.

Widzisz, kwestia perspektywy. Dla mnie i wielu ludzi postawa jaką ty prezentujesz jest chora i powinieneś się leczyć. Jesteś wynaturzeniem. Różnica poziomu polega na tym, że ty będziesz się interesował, prześladował nawet gdybyś nie miał nic stracić to zrobisz aby było gorzej. Normalni ludzie mają własne życia i wywalone na nic nieznaczące pyłki
  • Odpowiedz
Chodzisz po ulicy i drzesz gębę ze lubisz pukać baby?


@Shmit: nie, nikt też nie chodzi i nie drze się o tym kogo lubi lub nie lubi "pukać". Nie wiem chłopcze czy naprawdę nie ogarniasz po co są marsze, czy celowo manipulujesz.
  • Odpowiedz
@artpop przecież społeczność lgbt ma takie same prawa jak wszyscy. Niby na jakiej podstawie oczekujecie czegoś więcej? Mamy ustrój demokratyczny, skoro większość głosujących jest przeciw to do kogo te pretensje?
  • Odpowiedz
@artpop no właśnie, w największych miastach w PL. Jeśli gdzieś należałoby uświadamiać ludzi to prowincja. Ale po co. Liczy się lansowanie w tv. A macie tyle samo "madrych" frazesów co i druga strona do powiedzenia....
  • Odpowiedz
@tak_pozwalem_cie ja tylko odpowiedziałem jak pary homo mogą przejmować opiekę nad dzieckiem. Osobiście jestem antynatalistą i uważam że nikt nie powinien produkować dzieci - czy homo czy hetero - właśnie dlatego że dziecko nie ma szansy wyrazić zgody na własne narodziny i jest powoływane do życia (i cierpienia) bez własnej woli
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: Co w tym dziwnego, że tego typu akcje są w większych miastach w Polsce? Do zorganizowania akcji potrzeba ludzi z danych miast, które się na to zdecydują. To co robisz to zwyczajne marudzenie.
  • Odpowiedz
@artpop to nie jest żadne marudzenie tylko wskazuję ci absurd i bezcelowosc tego typu marszów/ parad czy jak sobie nie okrzykną tego ludzie.
Wykrzykiwanie tych durnych haseł z parad równości jest równie głupie jak skandowanie np. Bóg, Honor, Ojczyzna na MN.
Zgody na adopcję dzieci przez pary homoseksualne nigdy być nie powinno i mówię to jako osoba, której w żadnym stopniu nie przeszkadza dzielenie życia przez pary tej samej płci.
I mogę
  • Odpowiedz
tylko wskazuję ci absurd i bezcelowosc tego typu marszów/ parad czy jak sobie nie okrzykną tego ludzie.


@czarnapietruszka: Nie wskazałeś żadnego absurdu. Marsze czy pikiety są bardzo ważne - angażują społeczność, sprawiają, że temat praw osób lgbt jest w mediach (również lokalnych), dają poczucie osobom lgbt (szczególnie młodym), że nie są sami. W każdym kraju, w którym nastąpiła równość małżeńska, przez lata wcześniej były marsze i akcje tego typu.

Zgody na
  • Odpowiedz
@artpop a jeszcze odnosząc się do twojego pytania, choć miałem nadzieję, że wynikało to z mojego wcześniejszego wpisu, to dlatego jest to durne, że mieszkańców Warszawy, Krakowa, Gdańska czy nawet Białegostoku nie trzeba uczyć o tolerancji. Jeśli jest z tym problem to co najwyżej na prowincji.
Bo to, że się zbierze grupa troglodytów tworząca kontrmanifestację to żaden dowód. Bo może się to wydarzyć odnośnie każdej innej sprawy.
Polska jest bardzo tolerancyjna wbrew
  • Odpowiedz
@artpop dwóch mężczyzn, gdy jeden z nich jest ojcem, oczywiście także powinno mieć prawo go wychowywać. Niefortunnie dobrałem przykład.
Ale nie wydaje mi się aby ktoś odmawiał takiego prawa, czy to lesbijka czy gej.
  • Odpowiedz
chłopcze to do matki mów


@Shmit: zdajesz sobie sprawę, że określenie "chłopcze" dotyczy młodej osoby płci męskiej, a nie kobiety?

A określenie dzbanku ci nie przeszkadza, synku?
  • Odpowiedz