Wpis z mikrobloga

Siema, mam takie pytanie raczej do żeńskiej części wykopu. Da się samemu w domu zmienić kolor włosów na stałe? Mam dosyć cienkie włosy i pomyślałem, że jakbym je zafarbował na ciemniejszy odcień to może wydawałyby się grubsze. Chciałbym docelowo taki mega ciemny brąz (bo zupełna czerń chyba wygląda jak z sali samobójców). Da się to zrobić bez nakładania tej całej folii aluminiowej, jak u fryzjera? Czy zwykła farba wystarczy, a jeśli tak to jaka? Poniżej zdjęcie moich kłaków, wybaczcie #!$%@? lustro ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #kosmetyki
Pobierz
źródło: comment_XAaPC8FNDysupK22PWg22YhuiGl1ynza.jpg
  • 17
@fladrabiznesu: Tak, farba niszczy włosy. Weź ogarnij, ciesz się, że masz ładne i jest błysk miedzi, a nie wymyślasz problemów gdzie ich nie ma. Jeszcze będziesz miał reakcje alergiczną albo połowa Ci wypadnie, bo nigdy nic nie wiadomo i wtedy będziesz płakał.
@fladrabiznesu: potwierdzam, dobra farba nie niszczy włosów, póki ich nie rozjaśniasz. Ciemna farba sprawia że wydają się trochę grubsze, mocniejsze i są bardziej lśniące. Ja nakładam zawsze sama, to nic trudnego. Polecam dobrą farbę. Ja używam casting creme gloss i jestem bardzo zadowolona.
Poza tym przy takim kolorze twoich włosów na pewno nie będzie widać odrostów.
@fladrabiznesu: Ostatnio, po wielu latach naturalności ( ͡° ͜ʖ ͡°), spróbowałam henny (Orientana, hebanowa czerń, daje dokładnie ten efekt o którym mówisz, tj. kolor gorzkiej czekolady, bez chamskiej czerwonej poświaty). Efekt po spłukaniu i wysuszeniu włosów jest mega naturalny, jakby to był "mój" kolor włosów. U mnie niestety nie trzyma się zbyt długo, ale farbować można nawet co 2 tygodnie, bo włosy się nie niszczą.

Farby nie