Wpis z mikrobloga

Wykop to chyba najbardziej Polski portal jaki kiedykolwiek dotychczas powstał, śledzę życie tego forum już od kilku lat.
Wiele razy chciałem pożegnać się z tym miejscem ze względu na słaby content typu #gownowpis, promowanie patologii typu #danielmagical , #kononowicz , nie możność dodawania zdjęć dla dorosłych #wolnoscdlapierogownawykopie , obrażanie Polaków, którzy naprawdę przysłużyli się Polsce typu #wykopobrazapapieza ... długo można by wymieniać, ale...
Zawsze wracałem.. ale już nadeszła ta chwila..
W jaki sposób wypełnić swój obowiązek obywatelski by móc w końcu się stąd urwać i mieć spokój na duszy?
Pytam poważnie..


#pytanie #neuropa #4konserwy #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #patostreamy
Kowal97 - Wykop to chyba najbardziej Polski portal jaki kiedykolwiek dotychczas powst...

źródło: comment_cbjoXZ7bFCHF20Mo0p85Olbh9Ca3rwBa.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Kowal97: Polski do bólu. W zasadzie nie wiem czemu tu nadal jestem - dołączyłem tu tylko po to by raz odpowiedzieć na posta co wygrzebałem w internecie i jakoś mi się tu zostało. Całą cząstkę życia co siedziałem w internecie spędziłem w sferze anglojęzycznej, tu mnie ciągle mylą różne terminy bo jestem całkowicie oderwany od polskiego netu - jak jakiś gość co wyemigrował dawno i po wielu latach wraca i się
  • Odpowiedz
@Kowal97: Jak przysłużył się ten wielki najpotężniejszy papież Polsce? Jego bardzo dobre relacje z Wałęsą, który wiadomo kim był chyba o czymś świadczą. No chyba, że się wierzy w „obalenie komunizmu” to zmienia postać rzeczy. Socjalizm musiał zostać zmieniony na kapitalizm, bo ten system nie miał już dalej sensu, dlatego koledzy usiedli razem do stołu i udało się. Papież to najbardziej przysłużył się, ale interesom Watykanu i USA kosztem Polski, czego
  • Odpowiedz