Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: Nie jestem discordowcem, a też wolałbym, żeby wzięli jakiegoś dziennikarza, który siedzi w F1 od dłuższego czasu i się na niej zna, miał już kilka lat akredytację itd. (niestety poza Guciem, który się nie nadaje do komentowania, bo za szybko mówi, nie ma już nikogo takiego na rynku). Daniel ma fajny kanał na yt, który był potrzebny, ale skupia się głównie na tłumaczeniu artykułów i plotek z zagranicznych mediów.
@smutny_kojot: ktoś mi wrzucił ten obrazek to przyszedłem. Miałeś szansę się bronić, ale jeśli z uporem maniaka wchodzisz gdzieś i na siłę szkalujesz CG, pomimo wielokrotnego wypominania Ci, że są to bezpodstawne bzdury, to nie dziw się że jesteś stamtąd wywalony xD

I nie, nie pisz, że "aaa u was Szafę szkalują" i z tego powodu masz prawo #!$%@?ć (tak #!$%@?ć, bo Ty ordynarnie #!$%@?) po Czarku, to jesteś w błędzie.
@jablkabanany: Najlepsze jest to, ze ja juz sam nie pamietam, kiedy ostatnio wrzucalem cos na Czarka. Moze jakis uszczypliwy koment, kiedy jaraliscie sie, ze dostal prosiaka cabrio na testy. Sorry ze nie mam 13 lat i nie imponuje mi, ze jakis typ sie wozi pozyczona fura. Moze mnie z kims pomyliles. To latwe, bo 90 proc ludzi tu wyzywalo CG od dzbanow i gorszych. Wszystkim jak rozumiem cos sie w tej
Najlepsze jest to, ze ja juz sam nie pamietam, kiedy ostatnio wrzucalem cos na Czarka.


@smutny_kojot: Wrzucać nie trzeba, wystarczy zobaczyć co plusujesz.

kiedy jaraliscie sie, ze dostal prosiaka cabrio na testy.


Jaraliście się XD
Mój post wrzucony dla beki w kierunku osób Twojego pokroju, które "nie przepadają" za Czarkiem, by wywołać ból dupy. Jak widać skutecznie.

Sorry ze nie mam 13 lat i nie imponuje mi, ze jakis typ sie
@MrDolar: To plusowac juz tez nie moge? Ale chyba abym mogl cos zaplusowac, to ktos inny musi to napisac? A skoro podobno nienawidze Czarka najbardziej na wykopie, to zarzucasz mi, ze mam kilkanascie multikont i sam plusuje swoj content? Dobrze sie czujesz?

Skoncz z epitetami, bo ja tu nikogo nie obrazam i bede musial usunac Twoj komentarz, jezeli nie przestaniesz. Poza tym wcale by mnie nie zdziwilo, gdybyscie naprawde jarali sie
Skoncz z epitetami, bo ja tu nikogo nie obrazam i bede musial usunac Twoj komentarz, jezeli nie przestaniesz.


@smutny_kojot: Nie napisałem, że jesteś kretynem, tylko że zachowujesz się jak kretyn.

Poza tym wcale by mnie nie zdziwilo, gdybyscie naprawde jarali sie Czarkiem w porszawce, skoro ten czlowiek ma tam status Boga xd

ten czlowiek ma tam status Boga xd


@smutny_kojot: Masz bardzo bujną wyobraźnię.
@MrDolar: Po co w ogole rozmawiamy. Byly juz dziesiatki takich dyskusji i nic z nich nigdy nie wyniklo. Nawet pamietam, jak Jablek godzil sie z Szafa, cos tam obiecywal, przepraszal, a za tydzien bylo juz tak samo. Ja tez obiecywalem, ze nie bede szkalowal Czarka, ale na dluzsza mete sie nie da. #!$%@?, wojna polsko-polska toczy sie w kazdym miejscu tego panstwa. Dlaczego nie mialaby trwac na tym tagu? ¯\_(ツ)_/¯