Wpis z mikrobloga

Takiego #rozdajo już dawno nie było! Otrzymałem do testów od Sleepon.eu świetny gadżet typu #wearables to monitorowania snu: Go2Sleep.

Zgodzili się abym go rozdał na Mikroblogu. Obiecałem w zamian dużo atencji. Nie zawiedźcie mnie proszę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Go2Sleep został pierwotnie ufundowany na Indiegogo. Ma on wygodną formę pierścionka zakładanego w nocy na palec. Urządzenie przez całą noc monitoruje natlenienie krwi(!), puls oraz ruchy ciała. Potrafi określić jakość snu, obudzić człowieka dyskretnie wibracjami w odpowiedniej fazie oraz przede wszystkim rozpoznać pierwsze objawy #bezdechsenny. Świetna, polskojęzyczna aplikacja na #iphone i #android.

Pełną recenzję mojego autorstwa znajdziecie na CPAPBlog.pl

Zasady znacie. Zbieramy plusy do piątku (2.08) w południe. Zielonki dopuszczamy do zabawy... ale tylko takie, które się zarejestrowały przed publikacją tego posta.

pcstud - Takiego #rozdajo już dawno nie było! Otrzymałem do testów od Sleepon.eu świe...

źródło: comment_G88PMuY9LKnhU74drqIe2AK8PU78irUd.jpg

Pobierz
  • 106
@shadowsniper: bez wątpienia :-) tutaj to jest tak na prawdę funkcją dodatkową- główną jest pomiar saturacji i pulsu; robi to bez wątpienia dokładniej i ma dużo lepszą apkę od 99% smartwatch'y