Wpis z mikrobloga

Takiego #rozdajo już dawno nie było! Otrzymałem do testów od Sleepon.eu świetny gadżet typu #wearables to monitorowania snu: Go2Sleep.

Zgodzili się abym go rozdał na Mikroblogu. Obiecałem w zamian dużo atencji. Nie zawiedźcie mnie proszę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Go2Sleep został pierwotnie ufundowany na Indiegogo. Ma on wygodną formę pierścionka zakładanego w nocy na palec. Urządzenie przez całą noc monitoruje natlenienie krwi(!), puls oraz ruchy ciała. Potrafi określić jakość snu, obudzić człowieka dyskretnie wibracjami w odpowiedniej fazie oraz przede wszystkim rozpoznać pierwsze objawy #bezdechsenny. Świetna, polskojęzyczna aplikacja na #iphone i #android.

Pełną recenzję mojego autorstwa znajdziecie na CPAPBlog.pl

Zasady znacie. Zbieramy plusy do piątku (2.08) w południe. Zielonki dopuszczamy do zabawy... ale tylko takie, które się zarejestrowały przed publikacją tego posta.

pcstud - Takiego #rozdajo już dawno nie było! Otrzymałem do testów od Sleepon.eu świe...

źródło: comment_G88PMuY9LKnhU74drqIe2AK8PU78irUd.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • 0
@pcstud w ogóle kto produkuje ten gadżet, to jest jakaś Chińska produkcja?
Z drugiej strony przy takiej cenie to bym już wolał dopłacić i mieć Garmin Vivosmart 4, który chyba ma wszystkie te funkcje w sobie.
  • Odpowiedz
@piczu: tak, produkowane w chinach jak 99% innych podobnych gadżetów wliczając w to Garmina; ten Vivismart wygląda bardzo ciekawie, jak będę miał okazję chętnie przetestuje; póki co na zdjęciach jednak widzę tylko proste wykresy saturacji/tętna- są tam jakieś bardziej szczegółowe dane?
  • Odpowiedz
  • 0
@pcstud ciężko powiedzieć, jedynie na YouTube widziałem promocyjny film. Dane znajdziesz w google ale większość po angielsku.
  • Odpowiedz
@pcstud: Pora się rozliczyć z #rozdajo - urządzenie Go2Sleep do monitorowania jakości snu i ryzyka #bezdechsenny wygrywa @Bobig - gratulacje! Dla wszystkim którym się nie udało tym razem, jest #cebuladeals na stronie https://www.sklep.sleepon.eu na kod "zdrowysen" 20% rabatu. Akcja promocyjna trwa do poniedziałku.

Wyniki losowania są na https://mirkolos.pw//losowanie/42939459 - nie pytajcie dlaczego losowane było 2 razy, bo nie mam pojęcia (losowanie było zaplanowane i realizowane automatycznie).
pcstud - @pcstud: Pora się rozliczyć z #rozdajo - urządzenie Go2Sleep do monitorowani...

źródło: comment_GU2R1QZNu8sWEq6KrBhUEsoPabLG0p97.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
o moze bym si


@Chcesz_Pomarancze: bo pewnie żadna nie monitorowała bezdechu sennego - dobra rada zaintersuje się, na start zainstaluje sobe na Androidzie "Sleep as Android", będzie nagrywać całą noc i wyłapie niepokojące sprawy jak np. chrapanie.
  • Odpowiedz