Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DzdzystyDzejson: Nie wiem, kto jest do końca koszykarskim guru Zioła, ale właścicielem Hornets jest Jordan. Powtórzę, właścicielem Hornets jest Jordan i to powinno wystarczyć za komentarz, ale żeby nie było niedopowiedzeń - to że są takim gównem, jakim są, to też w dużym stopniu jego wina, a ludzie jakby o tym zapominają, no bo jak to, wielki Michael Jordan nie zna się na koszykówce?
  • Odpowiedz
@Trae: "On Wednesday, Forbes magazine published its annual valuation of pro basketball teams, pushing Jordan's Charlotte Hornets to $1.25 billion. This for a franchise Jordan bought eight years ago for $175 million" .8 lut 2019
Mogę się mylić, ale bycie właścicielem klubu NBA to chyba zarabianie pieniędzy, do the math...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Weed233: też czytałem jego biografię i muszę się z tym zgodzić. Ale nic nie odejmie mu tego co robił na boisku i ile w to włożył serca i pasji. Dla mnie mógł zakończyć karierę na ostatnim rzucie w finałach z Utah. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DzdzystyDzejson: No jest fajnym biznesmenem, ale rozmawiamy o biznesie czy sporcie? Bo koszykarsko trochę gorzej, że od sezonu 2006/07, czyli wtedy kiedy został jednym z właścicieli Bobcats i "szefem operacji koszykarskich" nie był w stanie stworzyć kompetytywnej drużyny i tylko 3 byli w playoffach, z czego zawsze przegrywali w pierwszej rundzie, dwa razy do zera. Prawdziwy koszykarski guru, tylko że kocha dużych białych chłopców pod koszem.
  • Odpowiedz
@Trae: wybral mkg z dwojka bo ten wygral przeciez P I E R S C I E N w NCAA xDD

NO BO JAK WIADOMO JAK KTOS WYGRYWA PIERSCIONKI TO JEST NAJLEPSZY MAJKEL POWIE JAK JEST
  • Odpowiedz
@Trae: no jeśli rozmawiamy o sporcie to rozmawiajmy o Michaelu na boisku, bo jeśli rozmawiamy o biznesie to rozmawiajmy o Michaelu poza boiskiem, proste.

W życiu prywatnym z Jordanem jest podobnie jak z Tomasem Gollobem, wielki sportowiec i prywatnie śliski typ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Weed233: ale mnie teraz zaimponowałeś Zielarz...
jazda ze starymi pierdami co mowia ze jordan goat bo pierscionki xD prawda jest taka że James kilkukrotnie zmierzał się z superteamami, najlepszymi dynastiami w historii koszykówki, a żeby wywołać niesamowity ból dupy to powiem jedno
Warriors 17' > Bulls 96'
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzdzystyDzejson: wez sie #!$%@? nie kompromituj xD

nie lubiłem dynastii GSW ale jeżeli dwóch MVP, DPOY i na pewno top 10-15 defensorów all time oraz 3 najlepszy strzelec ever są gorsi od pijanego hazardzisty, #!$%@? i robina hazardzisty to ktoś tu ma wielkie klapki na oczach zrobione z gówna
  • Odpowiedz