Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzdzystyDzejson: to tak jakbyś powiedzial że fiat 126p i tesla to to samo bo jeżdżą xD
są wybitni i są wybitniejsi, a tacy są GSW
ps. satyrycznie porównałem zawodników dwóch drużyn, ale jednak każdy wie, że siła jest definitywnie po stronie wojowników
już widzę jak Jordan albo Pippen próbują bronić KD rzucającego nad nimi, albo ganiających Curryego po zasłonach xD
@HalfManHalfAmazing: o przepraszam, wczoraj poczułem potrzebę zlustrowania kolegi Japajszko i okazuje się, że pojawił się na tym portalu niespełna 2 lata temu jako fan patostreamów z koziej wólki. Ja oczywiście bywam niepoprawnym hejterem, zwłaszcza LBJ, Embiida i Houston Rockets, ale zawsze to jakoś argumentuję, więc wypraszam sobie porównanie z tą postgimnazjalną amebą z Dolnego Śląska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@True_freedom: dochodzi do podważania czyjejś wiedzy tylko i wyłącznie dlatego że ktoś decyduje się wysunąć kontrowersyjne opinie przeciwko ludziom którzy nie akceptują żadnych zmian w koszykówce i żyją latami 90.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@True_freedom: powiedz mi czym się różni skillset Jordana od Derozana? Midrange, fadeaway, bardzo przeciętna trójka, wjazdy pod kosz, obrona dobra, dobre rozgrywanie na tle graczy na pozycji nr. 2, atletyzm oraz eksplozywnosc, co takiego posiada Jordan, czego nie posiada Derozan? oprócz lepszej psychiki do gry rzecz jasna xD liga się zmienia, zawodnicy ewoluują i są coraz lepsi, to żaden grzech porównywać tych dwóch graczy pod względem umiejętności, a nie pod względem
@kapajszko: ech, tak to jest jak się żyje statystkami i flashbackami z gry. Po pierwsze primo jego midrange był zabójczy, w sezonach od 87-88 do sezonu 97-98 wynosił powyżej 45% a w międzyczasie miał sezony powyżej 50% skuteczności z FG%. Dobra jedziemy dalej, średnia kariery w pkt. 30.9, gdzie w najlepszy sezon to 37.1 pkt, ale w prime to około 32-33 pkt na mecz. Biorąc pod uwagę, że to w większości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
LBJ jest boiskowym pozerem od szkoły średniej paczkowanym przez włodarzy niewolniczej ligi liczących ze murzyn będzie zwracał się z nawiązką


mogłeś to napisać na początku, oszczędziłbyś mi czasu na to #!$%@?