Wpis z mikrobloga

Szwajcarski sąd zakazał występu transseksualnemu cwaniakowi Caster Semenyi na MŚ

Caster Semenya nie weźmie udziału w lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Dausze. Startu biegaczowi z RPA zakazał szwajcarski sąd, który wziął pod uwagę anomalie hormonalne w jego organizmie.

Znalezisko jakby ktoś chciał wykopać, żeby ta informacja nie umknęła innym:
https://www.wykop.pl/link/5068539/szwajcarski-sad-zakazal-wystepu-transseksualnemu-cwaniakowi-caster-semenyi-na-ms/

#4konserwy #bekazlewactwa #sport
ZAWADIAK - Szwajcarski sąd zakazał występu transseksualnemu cwaniakowi Caster Semenyi...

źródło: comment_a1jIVwODvHyaG1aMIEKryUhMvCkCfc3C.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale probujesz caly czas przedstawic skomplikowana sytuacje jako cos prostego, czarnego albo bialego.


@rzuf22: "hehe lawactwo klauny, chlop sie za babe przebrał hyhy"
Ciekawe czemuz to konserwki mialyby upraszczac rzeczywistość no nieodgadniona zagadka...
  • Odpowiedz
@gtk90: zaden mezczyzna, nawet z wartosciami z dolnej czesci normy, nie ma tak niskich hormonow jak kobieta. Gorna granica testosteronu u kobiety to ok 2,5 ng na litr, u mezczyzn dolna to ok 10 ng na litr. Srednii mezczyzna ma 30 razy wiecej testosteronu i reszty meskich hormonkw od kobiety

Mowimy tu o zdrowych ludziach.
  • Odpowiedz
Sorry nie jestem po gender studies. Według mnie to trans, ewentualnie obojnak.


@ZAWADIAK: cxyli gowno rozumiesz z tematu ktory podejmujesz, masz juz przygotowana w glowce "absolutna prawdę" do ktorej trzeba dopasować rzeczywistość i rzucasz sie ze madrzejsi próbują ci wytłumaczyć. Brawo.
Masz opisane wyzej co mieli na mysli przez biologicznego mężczyznę
  • Odpowiedz
@Naxster: Tak, nie jestem po gender studies. Dlatego swoją wiedzę opieram na naukowcach i prawnikach IAAF, a nie kilku postrzelonych lewicowcach, do których głów nie przebijają się fakty które są sprzeczne z ich światopoglądem.
  • Odpowiedz
Tak, nie jestem po gender studies. Dlatego swoją wiedzę opieram na naukowcach i prawnikach IAAF,


@ZAWADIAK: to kto twierdzi, że Semenya to "transeksualny cwaniak", IAAF czy tylko Ty? Na pewno nie jesteś po gender studies, skoro tak łatwo rozpoznajesz transa?
  • Odpowiedz
Dlatego swoją wiedzę opieram na naukowcach i prawnikach IAAF, a


@ZAWADIAK: oni nie maja swoich naukowcow, zas prawnicy nie sa autorytetem biologicznym xDD

Ale nawet popimo tego, swoja wiedzę opierasz NA PERFIDNYCH NIESPRAWDZONYCH FEJKACH
https://sport.interia.pl/lekkoatletyka/news-iaaf-zaprzecza-ze-klasyfikuje-caster-semenye-jako-mezczyzne,nId,2836133

"The Times" podał, że prawnicy IAAF powiedzą, iż Semenya jest "biologicznym mężczyzną", także sklasyfikowanym jako kobieta.

Przedstawiciele IAAF powiedzieli, że "nie klasyfikują" żadnego sportowca z "różnicami w rozwoju płciowym" (DSD - differences of sexual development), z
  • Odpowiedz
to kto twierdzi, że Semenya to "transeksualny cwaniak", IAAF czy tylko Ty?


@gtk90: ludzie czy z wami jest coś nie tak i jak coś jest sprzeczne z waszym światopoglądem, to nie idzie się przebić co waszego "mózgu"? Ostatni raz ci to tłumaczę, bo dziesiątki osób już ci to próbowały wytłumaczyć i ty ciągle nic.

IAAF po przeprowadzeniu badań uznaje Semenye za "biologicznego mężczyznę", która identyfikuje się jako kobieta:

https://sport.interia.pl/lekkoatletyka/news-iaaf-caster-semenya-powinna-byc-biologicznym-mezczyzna,nId,2834393

Mężczyzna który
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZAWADIAK: człowieku czy Tobą jest coś nie tak, czy naprawdę uważasz, że kłamstwo przekopiowane kilka razy nagle stanie się prawdą? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZAWADIAK: ani nie jest transseksualny, ani tym bardziej "biegacz", "jego organiźmie". To kobieta z wysokim poziomem testosteronu impertynencie.
  • Odpowiedz