Wpis z mikrobloga

@bylembordo: Jak masz gówniaki lub będziesz miał to S-Max/Tourana (choć mi SMax bardziej się podoba, ale to już jak chcesz).
Sedan / Kombi to katorga jak się ma małe dziecko, które jeszcze musi jeździć w foteliku i matka musi być przy nim. A jak masz 2 takie, jak i ja miałem to 2 foteliki i dorosły z tyłu nie wejdzie wygodnie w kombi/sedan, a w MVP wchodzi bez problemu.

Na co
Jak masz gówniaki


@trzeci: no właśnie nie mam, ale robię długie trasy:) plus chcę auto z elektrycznym hakiem. Jak jest w dłuższych trasach z prędkośćią 200km/h? Nie rzuca? czuć opory powietrza?
@trzeci: przekonales mnie, jutro jade do salonu, zastanawiam sie co jeszcze wsadzic do niego, na pewno pakiet X, mialem w Mondeo i naprawde naglosnienie Sony robi robote, tam jest kamera 360 i chlodzone schowki? I jak z duzymi predkosciami? Czuc opory wiatru? Tempomat da sie ustawic powyzej 160kmh?
@bylembordo: chyba Vignale, ST fajna (ładniejsza IHMO), ale wkurza mnie to miękkie zawieszenie czasem.

Miałem na myśli, że "Wkurza mnie to twarde zawieszenie w ST czasem". Sprostowując to mam 17" na zimę i jest spoko. Na 18" jest twardo.

Tempomat da sie ustawic powyzej 160kmh?

Tak, ale co ważniejsze jest on adaptacyjny i w korku do postoju i sam rusza.

Sony robi robote,

Sam żałuje, że nie dobrałem tego. Mając pakiet
@trzeci: w srode mam miec oferte:) jaram sie:) jak sama skrzynia biegow? Nie sprawia problemow? Uwielbiam dsg w superbie, dlatego nawet rozwazalem przez chwile VW tourana ale touran wyglada jak taczka :(
@bylembordo: Po roku użytkowania, kilka razy zdarzyło jej się szarpnąć (3, może 4). Jedna zaleta ST-Line jest 'sportowy tryb' skrzyni biegów - i to fajnie działa, bo nieco dynamiczniej zmienia te biegi, ale w normalnym trybie też jest spoko.
Jeździłeś?