Wpis z mikrobloga

@biedroncia: śmieszna cenzura. Osoby uczestniczące i tak wiedzą, że to ich smsy, a osoby nie uczestniczące mają wywalone czy dziecko nazywa się Brajan, Alan czy Dżastin
  • Odpowiedz
@biedroncia: #!$%@?. Poirytowałem się. Chcieli dziecko to mają i niech sami się nim zajmują. Jeszcze jak by zapytała czy mogła by się zająć dzień czy dwa albo jeden wieczór a ta w głowie ułożyła sobie że "hehe no co drugi dzień zostaniesz z nim i będzie super zobaczysz". Co to jest za myślenie. Kijem goniłbym ludzi za takie egoistyczne podejście i wciskania na siłę swojego zdania bez jakiejkolwiek konsultacji z drugą
  • Odpowiedz
  • 4
@biedroncia o ©#!$%@?. Ta kuzynka to uosobienie zła xD jedz na wczasy i pilnuj kaszojada bo ja i moj mąż uważamy, że to jest fair xD jakby miala możliwość to powinna zrezygnować z tego wyjazdu i kupić jakieś last minute. Ja osobiście nie mam jeszcze gowniaka, ale jak w przyszłości bede mial to w życiu kogoś na taki numer bym nie wystawił. Rodzicom mozna wcisnąć klocka, ale nie młodym ludziom.
  • Odpowiedz
@biedroncia: Twoja kuzynka to połączenie Grażyny z madką/p0lką. Pominę dokonane przez nią wybory matrymonialno-prokreacyjne i przejdę do rzeczy: ona ma nierówno pod sufitem! Brać na wczasy dzieciaka i próbować podrzucić go na przymusową opiekę parze, która z nimi jedzie?! I jeszcze z tego co mówisz to już wcześniej to ukartowała i chciała Cię postawić pod ścianą...

Z opowieści wynika, że jeszcze nie zapłaciłaś za wczasy więc zrobiłbym tak:

- dzwonisz do
  • Odpowiedz
@biedroncia rzadko się udzielam w takich wątkach, ale że autentycznie się #!$%@?łem czytając to, a zasypiałem i teraz jestem pobudzony to błagam Cię NA NIC SIĘ NIE ZGÓDŹ! Najlepiej zmień cel podróży lub cokolwiek, ale obiecaj mi, że nie zgodzisz. Przygotuj jakiś zmyślny fortel by jej utrzeć nosa (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@biedroncia: Nie czaje. Ja nie wyobrazam sobie od kogos zadac, zeby sie moim dzieckiem opiekowal. Bez przesady. Poza tym, tez bym nigdy kuzynostwa nie bral na wakacje, wystarczy mi to, ze musze sie moimi opiekowac:)
  • Odpowiedz